آئین تقدیر از سربازان ساعی زندان مرکزی بروجرد

ملکشاهی: خواستار لزوم توجه به نکات حفاظتی وامنیتی توسط سربازان در امور محوله شد.
به مناسبت گرامیداشت روز سرباز و به منظور بالا بردن و تقویت روحیه خدمتی و اجر نهادن به خدمات کارکنان وظیفه طی آئینی توسط رئیس و مسئولین از سربازان وظیفه ساعی زندان مرکزی بروجرد تقدیر بعمل آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان : این مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران شروع سپس اردشیر ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد طی سخنانی با تبریک ویژه به مناسبت گرامیداشت روز سرباز از آنان بعنوان طلایه داران نظام مقدس جمهوری اسلامی نام برد و گفت : این عزیزان بعنوان امانت های خانوادهایشان در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و می طلبد با اهتمام لازم از این عزیزان مراقبت تا با اتمام این دوران مقدس به آغوش خانواده هایشان بازگردند.
وی تصریح کرد : بخشی از امنیت در زندانها مرهون خدمات کارکنان وظیفه است ولیکن توصیه میکنم که در طول خدمت خود ضمن اطاعت از مقام مافوق در اجرای دستورات سازمانی تمام تلاش خود را بکار گرفته و به این مهم توجه جدی داشته باشند.
حافظ سوم علی گودرزی فرمانده یگان حفاظت زندان بروجرد نیز با ابراز گرامیداشت روز سربازان به کلیه کارکنان وظیفه آنان را به دوری از هرگونه وسوسه شیطانی زندانیان دعوت و خواستار جدیت در امور محوله ، نظم و انضباط ، ایمان و تقوا و لزوم انجام فرایض شرعی و نماز شد.
وی با اشاره به کمبود شدید نیروی وظیفه در روز های اخیر در زندان ضمن تقدیر از مسئولین استانی به منظور اختصاص تعدادی نیروی وظیفه از سایر زندانهای استان به زندان بروجرد گفت : بحمدالله با پیگری های صورت گرفته توسط ریاست زندان بخشی از این کمبود ها مرتفع شده است .
لازم به ذکر است در پایان این مراسم از تعدادی از کاکنان وظیفه ساعی که در امور محوله جدیت و اهتمام لازم را داشته اند توسط رئیس زندان بروجرد تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*