آزادی ۲۲ نفر زندانی توسط یک خیر خرم آبادی

 

آزادی ۲۲ نفر زندانی توسط یک خیر خرم آبادی

محمدی اصل عنوان کرد: دست یاری کلیه افراد خیر و خداجو را به گرمی می فشاریم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در راستای طرح ملی کاهش جمعیت کیفری به همت یک خیر خرم آبادی و همکاری مدیر کل زندانهای لرستان و دادگستری استان زمینه آزادی ۲۲ نفر زندانی با جمع کل بدهی به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل یکصد میلیون تومان مهیا و به کانون گرم خانواده هایشان بازگشتند.

بر اساس همین گزارش این شخص خیر که نمی خواست نام او فاش گردد از خانواده های ذی نفوذ و قدیمی خرم آبادی می باشد که پس از مراجعه به دفتر مدیر کل زندانها و هماهنگی های بعمل آمده ،پس از واریز مبلغ مذکور توانست این کار بزرگ و خدا دوستانه را به نام خود رقم بزند بلکه در صالحات و باقیات خود ثبت و ضبط نماید.
رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن قدردانی از این شخص وارسته تصریح کرد: بنده و همکارانم کلیه سعی و تلاش خود را بکار می بندیم تا از طرق مختلف و البته کاملا قانونی بتوانیم در راستای کاهش جمعیت کیفری از تراکم مددجویان کم کرده و زمینه بازگشت دوباره آنها را به جامعه مهیا کنیم و در این راه یکی از عناصری که به شدت نیاز به همکاری آنان داریم وجود خیرین می باشد.
محمدی اصل افزود: کسی که در راه خیر و کمک به هم نوع می تواند از مال و سرمایه خود و خانواده اش گذشته و آنرا انفاق نماید بدون شک از انسانهای نیک سرشت می باشد ، لذا ما دست یاری چنین افرادی را به گرمی فشرده و قدردان آنها هستیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*