اسلام خواه تاکید کرد : هنر همه ما در امر زندانبانی باید این باشد که ضعف ها را تقلیل و نقاط قوت را پر رنگ تر کنیم تا بر کارآمدی سازمان زندانها بیفراییم

بازدید سرپرست اداره کل زندانهای لرستان از زندان دورود
اسلام خواه:ایجاد فضای سالم و بستر مناسب برای بیان دیدگاهها ، نقدها ونظرها امری مطلوب و پسندیده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در مورخ ۹۸/۷/۱۷ علی اسلام خواه سرپرست زندانهای استان در حالی از زندان دورود بازدید کرد که امین القاصی مهر ریاست اداره حفاطت ، اطلاعات و حسین غلامی چگنی ریاست اداره بازرسی او را همراهی می کردند.

بر اساس همین گزارش آنها در بدو ورود به زندان با مراجعه به داخل بندها با تعدادی از زندانیان دیدار چهره به چهره داشتند سپس بعد از بازدید ها و رسیدگی به امور زندانیان بلافاصله در سالن جلسات زندان ، جلسه شورای تحول اداری و هم اندیشی بر گزار گردید.

در ابتدای این جلسه نصیریان رییس زندان دورود ضمن خیر مقدم به بازدیدکنندگان گزارش مفصلی از فعالیتهای زندان را ارائه داد.

سپس اسلام خواه سرپرست اداره کل زندانهای لرستان در ابتدا با توجه به برگزاری جلسه با ریاست سازمان در قالب ویدئو کنفرانس که در روز ماضی برگزار شده بود تاکیدات و نکته نظرات دکتر جهانگیر را برای کارکنان تبیین و تشریح نمود.

اسلام خواه در این هم اندیشی گفت : تخطی از قانون جرم محسوب می شود و استنکاف از وظایف محوله باعث مسئولیت شدید می باشد که قابل اغماض نیست.

وی تاکید کرد : در حوزه امنیت باید مر قانون رعایت شود چرا که اجرای قانون از بی نظمی و اعمال سلیقه فردی جلوگیری می کند که البته همه ما مجری قانون می باشیم .

در ادامه اسلام خواه در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان بیان کرد : ایجاد فضای سالم ‌و فراهم آوردن بستر مناسب برای بیان نقدها و نظرها امری مطلوب محسوب می شود.

وی افزود هنر همه کارکنان باید این باشد که ضعف ها را تقلیل و قوتها را افزایش دهیم تا بر کارآمدی سازمان زندانها بیفزاییم.

در پایان القاصی مهر رئیس اداره حفاظت ، اطلاعات و غلامی چگنی رئیس اداره بازرسی زندانهای استان با توجه ویژه به مقوله امنیت در زندانها و طبقه بندی جرائم نکاتی را تاکید کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*