اسلام خواه تاکید کرد: کارکنان باید رعایت نکات امنیتی را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان مرکزی و اردوگاه بروجرد با سرپرست اداره کل زندانهای لرستان
صبح روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۸/۸/۱۳ علی اسلام خواه سرپرست اداره کل زندانهای لرستان بهمراه امین القاصی مهر رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای لرستان با حضور در زندان بروجرد در جلسه پرسش و پاسخ با کارکنان زندان مرکزی و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان این جلسه ابتدا با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط احدی از کارکنان شروع شد.

علی اسلام خواه سرپرست اداره کل زندانهای لرستان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول به همه همکاران و قدردانی از زحمات شبانه روزی آنان گفت: شک ندارم که کار در زندان سخت و بسی طاقت فرساست چرا که خودم اشراف کامل بر مقوله زندانبانی دارم، اما چیزی که احساس میکنم لازمه این کار سخت است داشتن اخلاق نیکو و حسنه است.

وی در ادامه به تبیین و تشریح فرامین رئیس محترم سازمان در ویدئو کنفرانس اخیر پیرامون نکات مد نظر و حائز اهمیت قراردادن نکات امنیتی در زندان اشاره کرد و گفت :، نکاتی که رئیس معزز سازمان به آن اشاره کردند را باید سرلوحه کار خویش قرار دهیم .
از دیگر نکاتی که اسلام خواه به آن تاکید کرد : نظارت مستمر بر امور زندان ، انکار تخلفات توسط کارکنان و زندانیان و برخورد قاطع با آن ، بی تفاوتی ، جلوگیری جدی تر از ورود مواد به زندان و ….بود.
امین القاصی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای لرستان نیز در ادامه تاکید کرد : کارکنان باید به رعایت دستورالعمل های سازمانی مبنی بر حفاظت گفتار ، توجه به مسائل امنیتی را مد نظر قرار دهند زیرا ایجاد محیطی سالم جزء با همدلی ، همکاری و تلاش مضاعف امکان پذیر نخواهد بود.

ملکشاهی سرپرست زندان بروجرد ضمن خیر مقدم به حضور آقای اسلام خواه و تبریک انتصاب ایشان بعنوان سرپرست اداره کل زندانهای لرستان و تبریک حلول ماه ربیع الاول با اشاره به اهم اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف با ارائه گزارشی مبسوط از روند این فعالیت ها در سه ماهه مسئولیت خود در زندان بروجرد بیان کرد: بحمدالله با تلاش های صورت گرفته و ایجاد کمیته های مختلف و نیز با استفاده از خرد جمعی اقدامات حائز اهمیتی صورت گرفته که مهترین آن نحوه خدمت مراقبین و افسران نگهبان می باشد  که با اختصاص یک نفر از افسران نگهبان با تجربه در جایگاه افسر جانشین و تفهیم وظایف وی در بحث سرکشی های مداوم و بازرسی های غیر مترقبه قابل توجه است.

وی از دیگر اقدامات صورت گرفته به تکمیل و مرمت بخشی واحد های مختلف از جمله ایجاد کارگاه های حرفه آموزی (خیاطی ، قلم زنی و برق ساختمان) در کریدور اصلی عنوان کرد و تصریح کرد : در سنوات گذشته قریب ۲ سال بود تعداد ۹ دستگاه چرخ خیاطی بصورت بلا استفاده در زندان وجود داشت که با اهتمام بعمل آمده تعداد ۳ کارگاه در پوسته داخلی ایجاد کردیم و توانستیم بخشی از مشکلات این حوزه را مرتفع کنیم.

در پایان همکاران نظرات و پیشنهادات خود را بصورت شفاهی به سرپرست زندانهای استان اعلام کرده و ایشان نیز با سعه صدر به کلیه سئوالات پاسخ درخور داد.
لازم به ذکر است اسلام خواه با حضور در محل ساخت پروژه های عمرانی ازجمله آشپزخانه، زمین ساخت مجوعه فرهنگی و ورزشی و همچنین با حضور در اندرزگا ه های مختلف از نزدیک در روند فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته قرار گرفت و این اقدامات را مثبت ارزیابی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*