اسلام خواه سرپرست زندانهای لرستان از پیشرفت ۳۰ درصدی زندان الیگودرز خبر داد

بهره برداری از فاز اول تا سال ۱۳۹۹

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، علی اسلام خواه در خصوص زندان در دست ساخت الیگودرز گفت : احداث زندان در الیگودرز از مطالبات مهم مردم و به تبع آن پیگیریهای نماینده مردم شریف  این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بود که باتوجه به نارضایتی های مردم در این خصوص بدنبال حل این مشکل پیگیری ها را در دستور کار قرار دادیم.

وی افزود: پس از پیگیری ها و حمایتهای مسئولین قضایی شهرستان ،احداث زندان وارد فاز اجرایی شد و کار ساخت آن آغاز گردید.

سرپرست اداره کل زندانهای لرستان ادامه داد : فاز اول زندان الیگودرز که زمان بندی آن ۱۸ ماهه است هم اکنون آغاز گردیده و در حال کار هستند.

پیشرفت فیزیکی طرح زندان الیگودرز ۴۰ درصد است

وی پیشرفت فیزیکی کار را ۴۰ درصد اعلام و تصریح کرد: اعتبار فاز نخست ۱۵ میلیارد تومان است که خوشبختانه در سال ۹۷  اعتبار آن تخصیص یافت و انشااله در تلاش هستیم با رفع موانع موجود ،فاز اول تا سال آینده به بهره برداری برسد.

اسلام خواه با اشاره به ظرفیت زندان الیگودرز عنوان کرد: این زندان پس از ساخت ظرفیت پذیرش ۱۰۰۰ نفر زندانی را خواهد داشت و مشکلات کمبود فضای نگهداری زندانیان در الیگودرز با بهره برداری از زندان مرتفع خواهد شد.

این مقام مسئول افزود : از دیگر چشم اندازهای ساخت این زندان تجمیع و تمرکز زندانیان شهرستانهای الیگودرز و ازنا در آن می باشد چرا که گاهاً ما شاهد اتفاقات ناگواری برای خانواده های زندانیان این دو شهرستان بوده ایم که برای پیگری پرونده قضایی و ملاقات مددجویان خود مجبورند به شهرستانهای استان و یا سایر استانها سفر کنند و امین باعث ایجاد سانحه برای آنها شده و یا می شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*