الیگودرز میزبان و قهرمان فوتسال وظیفه های زندانهای لرستان سرلک رئیس زندان الیگودرز:سربازان سرمایه ها و پشتوانه های انقلاب و نظام هستند

الیگودرز میزبان و قهرمان فوتسال وظیفه های زندانهای لرستان
سرلک رئیس زندان الیگودرز:سربازان سرمایه ها و پشتوانه های انقلاب و نظام هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ یک دوره مسابقه فوتسال بین هفت تیم از سربازان وظیفه زندانهای لرستان به میزبانی الیگودرز در ورزشگاه ملی این شهر برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات تیمهای زندان الیگودرز و کانون اصلاح و تربیت با غلبه بر وظیفه های بازداشتگاه و اردوگاه کادرمانی و حرفه آموزی به فینال این دوره از رقابتها راه یافتند که در نهایت تیم الیگودرز موفق شد با نتیجه قاطع ۴ بر صفر تیم کانون را شکست دهد و بر سکوی قهرمانی بایستد.
تیم بازداشتگاه هم موفق شد در ضیافت پنالتی ها بر تیم اردوگاه چیره و سکوی سوم را از آن خود کند.
در حاشیه این مسابقات سرلک رئیس زندان الیگودرز پس از حضور گرم در میان وظیفه ها آنها را سرمایه و پشتوانه انقلاب معرفی و افزود: هرگاه ما بتوانیم جوانان ورزشکار و شاداب را تحویل جامعه دهیم و نشاط و شادابی را در سایه تعلیمات اسلامی گسترش دهیم مطمئناً هیچ دغدغه ای نخواهیم داشت.

در پایان به تیم های اول تا سوم جوایزی به رسم یادبود اهداء و کاپ اخلاق این دوره از مسابقات هم به تیم با اخلاق بروجرد تعلق گرفت .
حسن ختام این دوره از مسابقات گرفتن یک عکس گروهی با حضور همه تیمها به رسم یادگاری بود که بدین وسیله سربازان وظیفه زندانهای لرستان اتحاد و برادری خود را نمایانتر از قبل به تصویر کشیدند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*