انتخاب نفرات برتر مسابقات قرآن کریم ویژه هفته دفاع مقدس کانون اصلاح و تربیت لرستان

پایان مسابقات قرآنی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کانون اصلاح و تربیت لرستان

مسابقات قرآن کریم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با مشارکت حلقه صالحین شهید چنگایی کانون اصلاح و تربیت لرستان و پایگاه مقاومت شهید نواب صفوی زندانهای لرستان و حمایتهای مدیر کل زندانهای استان رضا محمدی اصل و خانم بهلولی ریاست کانون در این مرکز بر گزار می گردید با معرفی افراد برتر در رشته های قرآنی و اذان و با شرکت یعقوبی فرمانده بسیج پایگاه مقاومت شهید نواب صفوی زندانهای لرستان و نظری از قاریان مطرح استانی و کارکنان کانون اصلاح و تربیت لرستان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان، سر حلقه صالحین شهید چنگایی کانون اصلاح و تربیت لرستان گفت: این مسابقات در رشته های اذان، حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم و کتابخوانی در رابطه با گام دوم انقلاب در کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد.

امامی با بیان اینکه: در پایان این مسابقات از نفرات برتر در رشته حفظ  خانم بهلولی حایز رتبه شدند تقدیر به عمل آمد.

وی گفت: در رشته ترتیل و قرائت قرآن کریم نیز حجت الاسلام رومیانی، بیرانوند و حسین محمودوند به ترتیب مقام های اول تا سوم و در رشته کتابخوانی گام دوم انقلاب از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.

سرحلقه صالحین بسیج این مرکز افزود: در رشته اذان نیز صمد علائی نژاد حایز رتبه شدند.
امامی در ادامه افزود : حماسه دفاع مقدس باید زنده نگه‌ داشته شود زیرا نیاز داریم این حماسه جاودان به نسل‌های بعدی انتقال داده شود و آنان با رشادت‌ ها و فداکاری‌ های رزمندگان در دوران دفاع مقدس آشنا شوند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*