انتصاب/ سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد منصوب شد

به موجب حکمی از سوی مدیرکل زندان های لرستان افشین سیامکی بعنوان سرپرست اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد منصوب شد .
مدیرکل زندان های لرستان در مراسمی که به همین منظور برگزار شد مسئولیت پذیری ، علاقه مندی و تعهد به انجام وظایف محوله را از عوامل زمینه ساز ایجاد فضای خلاقانه و نوآورانه در محیط کار برشمرد
عبدالمجید کشوری گفت : فرصت سوزی و روزمرگی نیز از عواملی هستند که بر کیفیت کاری کارکنان اثر منفی می گذارد و به همین سبب پرهیز از آن از طریق حضور قوی در برنامه های سازمانی می تواند نتایج مطلوبی بهمراه داشته باشد .
وی افزود : شناسایی نقاط ضعف و قوت مجموعه از طریق مطالعه میدانی و کسب داده های محیطی می تواند مدیران را در فرایندهای تصمیم گیری و سیاستگذاری یاری کند .
مدیرکل زندان های لرستان در ادامه خاطرنشان کرد : فلسفه اصلی زندانبانی اسلامی ایجاد فرصت تفکر و بهسازی شخصیتی و اصلاح نظام فکری و نگرشی زندانیان است که در هیچ ساختار قضایی در دیگر کشورهای دنیا دیده نمی شود .
عضو شورای قضایی استان تصریح کرد : عملکرد ما در این حوزه ها باید به گونه ای باشد که به صورت مستمر بتوانیم در مسیری قرار گرفته که منتهی به کاهش نرخ بازگشت مجدد افراد به زندان باشد .
کشوری با بیان اینکه اکثریت جامعه زندانیان را افرادی تشکیل می دهند که برای اولین بار به مجازات حبس محکوم شده اند خاطرنشان کرد : شیوه عملکردی در زندانبانی اسلامی به گونه ای می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد که زندانیان را به انتخاب شیوه ای تازه مطابق با هنجارهای جامعه و برای بهبود وضعیت شخصی و اجتماعی مجاب سازد .
وی اضافه کرد : برخورد صبورانه با زندانیان و تشویق و ترغیب او به حضور در برنامه های فرهنگی ، اصلاحی و تربیتی احتمال بازیابی شخصیت وی را افزایش خواهد داد .
این مقام مسئول همچنین اظهار داشت : انتظار می رود در مدیریت جدید اردوگاه خرم آباد بیش از گذشته شاهد ظرفیت شناسی ، ظرفیت سازی و بکارگیری امکانات و منابع برای تحقق اهداف سازمانی باشیم .
وی ابراز امیدواری کرد توان و انرژی نیروهای جوان و با انگیزه در کنار تجاربی که تا کنون کسب کرده اند توأمان زمینه های ایجاد یک ساختار تشکیلاتی منسجم ، همراه و کارآمد را فراهم آورد .
مدیرکل زندان های لرستان همچنین از سالها خدمات ارشمند حسن کبوده نیز تقدیر بعمل آورد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*