انتصاب/ مدیر ، معاون و مسئول حفاظت و اطلاعات زندان مرکزی خرم آباد معرفی شدند

در مراسم ویژه ای که در زندان مرکزی خرم آباد با حضور مدیرکل و جمعی از مسئولین زندان های استان برگزار شد ، آقایان حسن کبوده ، صمد حیدری چگنی و امیرخسروداد به ترتیب بعنوان مدیر ، معاون و مسئول حفاظت و اطلاعات این زندان معرفی شدند .
مدیرکل زندان های لرستان در این مراسم بر تلاش شبانه روزی همکاران برای ارائه خدمت بهتر به زندانیان و خانواده های آنان تأکید کرد .
عبدالمجید کشوری با اشاره به لزوم ایجاد تغییرات در سطوح مختلف جایگاهی نیروی انسانی یک سازمان خاطرنشان کرد : آنچه مسلم است هرگونه انتصاب در یک مجموعه می بایست با هدف ایجاد مسیری پرتحرک ، پویا و مطمئن در مسیر تحقق اهداف سازمانی انجام شود .
وی افزود : در زندان های استان کارهای بسیاری انجام شده که جای ارج گذاری داشته اما در مدیریت جدید با توجه به نوع نگاهی که به مقوله خدمتگذاری وجود دارد ؛ اقدامات اثرگذارتری در همه حوزه ها در نظر است که لازم است همه همکاران با روحیه جهادی وارد میدان عمل شوند .
این مقام مسئول با بیان اینکه به هیچ عنوان مجاز به از دست دادن زمان نیستیم تأکید کرد : برنامه ریزی هدفمند در بازه های زمانی سه گانه] کوتاه مدت ، میان مدت و بلندمدت [ودر چارچوب مقررات وضع شده در کنار تحرک و اتخاذ تدابیر مناسب و بروز می تواند مارا در بهبود عملکرد یاری کند .
کشوری اضافه کرد : انتظار جدی ما این است که تحول گرایی را بعنوان یک محور مهم در حوزه برنامه های زندانبانی بخصوص در زمینه های امنیت و تربیتی مد نظر داشته و در راستای استقرار این نگرش تلاش شود .
وی تصریح کرد : امروز وقت آن است که با اتحاد و همدلی و همفکری یکی پس از دیگری موانع خدمت بی منت را از مسیر برداشته و ایثارگرانه موجبات رضایت مندی مردم را فراهم سازیم .
عضو شورای قضایی استان همچنین اهتمام ویژه به اجرای برنامه های کلان سازمانی همچون مقوله کاهش جمعیت کیفری افزود : لازم است از همه ظرفیتها برای حرکت در این مسیر بهره گرفته و با توسعه تعاملات اثربخش با مراجع قضایی ، زمینه آزاد سازی زندانیان واجدشرایط را فراهم ساخت .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*