انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل زندانها و پارک علم و فن آوری لرستان

اسلام خواه خبر داد : شرکتهای دانش بنیان می توانند با همکاری انجمنهای حمایت و بنیاد تعاون زندانیان باعث در آمد زایی شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در هفته پژوهش علی اسلام خواه سرپرست اداره کل زندانهای استان در صدر هئیتی متشکل از علیپور رئیس انجمن حمایت ، فرزادی مدیر عامل بنیاد تعاون ،یعقوبی رئیس مرکز بعد از خروج و یعقوبی کیا رئیس مرکز اشتغال و حرفه آموزی زندانیان از نمایشگاه پارک علم و فن آوری دیدن کردند.
بر اساس همین گزارش در حاشیه این بازدید طی نشستی یک ساعته سرپرست زندانها با شاکرمی مدیر کل پارک علم و فن آوری لرستان دیدار و گفتگو کرد.
دو طرف با ارائه گزارشی از فعالیتها و پتانسیلهای موجود آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام کردند.
اسلام خواه در خصوص ظرفیتهای انجمن حمایت و بنیاد تعاون زندانیان بیان کرد : خوشبختانه این دو مرکز در زمینه اشتغال و در آمدزایی فعالیتهای چشم گیری انجام داده اند که منجر به درآمد و صرف آن برای زندانیان و خانواده های آنان شده است.
سرپرست زندانهای لرستان با نظر به ویژگیهای شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت : پارکهای علم و فن آوری توانسته اند با ساماندهی شرکتهای دانش بنیان و جوانان نخبه گامی بلند در مسیر توسعه ایران عزیز علی الخصوص استان لرستان بردارند از اینروی ما آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری متقابل بمنظور ایجاد اشتغال پایدار و تولید فن آوری در راستای تمهیدات سازمانی ااعلام می دارد.
سپس دکتر شاکرمی مدیر کل پارک علم و فن آوری لرستان نیز با مثبت ارزیابی کردن پتانسیل های موجود اعم از امکانات سخت افزاری ، نرم افزاری و نیروی کار ثابت در زندانهای لرستان این شرایط را یک فرصت مناسب برای همکاری دو سویه دانست و خواستار تعامل بیشتر بین دو دستگاه شد.
در ادامه علیپور رئیس انجمن حمایت از خانواده زندانیان و فرزادی مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان به تشریح امکانات و توانمندیهای موجود در راستای همکاری دو جانبه بین دو دستگاه پرداختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*