اهدای بسته های حمایتی به خانواده زندانیان خرم آبادی

اهدای بسته های حمایتی به خانواده زندانیان خرم آبادی

محمدی اصل : رسالت ما نه تنها نگهداری زندانیان تا طی نمودن دوره حبس است بلکه حمایت از خانواده آنان بعنوان قشر آسیب پذیر جامعه نیز می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان به همت اداره کل زندانهای لرستان و انجمن حمایت از زندانیان شهرستان خرم آباد و سایر شهرستانهای تابعه بسته های حمایتی و کارتهای هدیه بین خانواده زندانیان تقسیم گردید.
بر اساس همین گزارش رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان ضمن اعلام این خبر خاطر نشان کرد : شاید خیلی ها گمان کنند که رسالت ما نگهداری از زندانیان تا پایان دوره حبس می باشد در صورتی که خانواده زندانیان نیز بعنوان قشر آسیب پذیر جامعه نیاز به حمایتهای بیشتر و جدی تر دارند لذا در این راستا انجمن حمایت از خانواده زندانیان شهرستان خرم آباد و دیگر شهرهای استان امسال نیز همچون سنوات گذشته با توجه به فرارسیدن عید سعید باستانی بسته های حمایتی و کمک های نقدی چشمگیری را بین خانواده های زندانیان تقسیم کردند.
محمدی اصل افزود : خدا را شاکریم که امسال توانستیم سبد کالا به ارزش ریالی ۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال به ۳۵۰ خانوار ، ۲۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال کارت هدیه به ۲۱۰ نفر و ۵۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال به حساب ۵۶۵ خانواده زندانی واریز کنیم.
مدیر کل زندانهای استان همچنین تصریح کرد : دستور پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال نیز صادر گردیده که طی چند روز پایانی سال به حساب خانوارها واریز می شود.
عضو شورای قضایی استان لرستان در پایان از زحمات مدیر عامل و کارکنان انجمن حمایت شهرستانهای خرم آباد،الیگودرز ،دورود و بروجرد قدردانی نموده و از کلیه خیرانی هم که در این خصوص با انجمنهای حمایت زندانهای استان همکاری داشته اند تقدیر و سپاسگزاری کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*