بازدید‌ رئیس‌ کل‌ دادگستری‌ استان لرستان و هئیت همراه از زندان‌ دورود

بازدید‌ رئیس‌ کل‌ دادگستری‌ استان لرستان و هئیت همراه از زندان‌ دورود

بدری تاکید کرد: اساس و بن مایه کار زندانبانی باید فعالیتهای فرهنگی باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ بدری‌ مقام‌ ارشد قضایی‌ استان‌ در حالی‌ از زندان‌ دورود‌ بازدید کرد که‌ رازانی‌ دادستان‌ مرکز استان؛ شاکرمی معاونت مالی پشتیبانی استان ، سوری‌ رئیس‌ دادگستری‌ و آزادی‌ دادستان‌ دورود و سایر همکاران‌ قضایی‌‌ او را همراهی‌ می‌کردند.
بر اساس همین گزارش در بدو‌ ورود پس از بازدید از روند ساخت‌ اندرزگاه‌ جدید الاحداث زندان ، بلافاصله‌ با حضور کلیه بازدیدکنندگان در اتاق‌ ریاست‌ زندان تشکیل‌ جلسه‌ داده شد.
در ابتدای‌ این جلسه‌ نظری‌پور معاونت‌ سلامت و اصلاح‌ و تربیت‌ اداره کل زندانهای لرستان و نصیریان‌ رئیس‌ زندان‌‌ دورود ضمن‌ خیر مقدم‌ به‌ بازدید کنندگان‌ گزارشی‌ مبسوط از فعالیتهای‌ زندان‌ را به‌ رئیس‌ کل‌ دادگستری‌ استان‌ ارائه‌ دادند.
در ادامه‌ سوری‌ رئیس‌ دادگستری‌ دورود نیز گزارشی از فعالیتهای دادگاه، دادسرا و زندان را بیان و از زحمات نصیریان رئیس زندان و همکارانش تشکر و قدردانی بعمل‌ آورد.
بعد از آن کلیه اعضاء به داخل بندها رفته و بصورت چهره به چهره با مددجویان‌ دیدار و گفتگو کرده و مشکلات‌ قضایی‌ آنان‌ را شنیده و برای‌ رفع‌ این مشکلات‌ دستورات‌ لازم صادر گردید.
سپس‌ رازانی‌ دادستان‌ مرکز استان‌ در بین‌ زندانیان‌ به‌ ایراد سخن‌ پرداخت‌ و نکاتی را در خصوص شرایط مرخصی و رعایت مسائل امنیتی و اخلاقی و تاثیر آن در کاهش مدت زمان حبس مددجویان متذکر شد.
اما‌ آنچه‌ که‌ بیشتر مورد توجه ویژه‌ رئیس‌ کل‌ دادگستری‌ قرار گرفت اجرای‌ برنامه‌های‌ فرهنگی‌ و هنری‌ توسط زندانیان بود.
بدری ضمن‌ ابراز خوشنودی از اجرای‌ برنامه‌های‌ فرهنگی‌ در زندان دورود ،تصریح کرد: اساس‌ و بن مایه کار زندانبانی‌ باید کارهای‌ فرهنگی‌ باشد که‌ زمینه‌ اصلاح‌ فرد را فراهم‌ می‌کند و چه‌ خوب‌ است‌ سازمان‌ صدا‌ و سیما‌ این‌ ظرفیت‌ها‌ را به سمع و نظر هم استانیهای عزیز برساند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*