بازدید‌ رییس‌ دادگستری‌ شهرستان‌ ازنا‌ از زندان‌ دورود

بازدید‌ رییس‌ دادگستری‌ شهرستان‌ ازنا‌ از زندان‌ دورود

امرایی رئیس دادگستری ازنا تاکید کرد: خوشبختانه زمان رسیدگی به پرونده های حقوقی به کمتر از ۳۵ روز تقلیل یافته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان فرج ا… امرایی رئیس دادگستری شهرستان‌‌ ازنا‌ و هیئت‌ همراه‌ از زندان‌ دورود بازدید بعمل‌ آوردند.

رئیس دادگستری ازنا پس از دیدار چهره به چهره با زندانیان و پاسخگویی به سئوالات قضایی آنها شرحی از فعالیتهای‌ چهار ماهه‌ دادگستری‌ ازنا به‌ طور موجز بیان‌کرده و تصریح کرد : خوشبختانه‌ با همکاری‌ و تعامل‌ مجموعه‌ دادگستری‌ و دادسرا‌ زمان‌ رسیدگی‌ به‌ پرونده‌های‌ حقوقی‌ نسبت‌ به‌ گذشته‌ تقلیل یافته و به ۳۵ روز کاهش‌ پیدا کرده‌ است‌.
وی همچنین‌ گفت: مدت‌ زمان‌ رسیدگی‌ به‌ پرونده‌های‌ کیفری‌ دوهفته‌ است‌ لذا به‌ همین جهت جا داردبه خاطر‌ تسریع‌‌ بوجود آمده در رسیدگی‌ به‌ پرونده‌های‌ مفتوحه از زحمات‌ بی‌وقفه ‌همه‌ همکارانم‌ در دادگستری ازنا و زندان دورود تشکر نمایم.

نصیریان رئیس زندان دورود نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری متقابل مجموعه رئیس و کارکنان دادگستری شهرستان ازنا یادآور شد : خوشبختانه امروزه شاهد یک روند منطقی و قابل قبولی از رسیدگی به پرونده های قضایی در مجموعه دادگستری ها هستیم و با ادامه این روند قطعا ما شاهد کاهش جمعیت کیفری در زندانها خواهیم بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*