بازدید رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و رئیس اداره عمرانی اداره کل زندانهای استان از زندان الیگودرز

بازدید رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد و رئیس اداره عمرانی اداره کل زندانهای استان از زندان الیگودرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، روز یکشنبه مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه چگنی رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد اداره کل و  مهندس فرخی رئیس اداره عمرانی زندانهای استان از زندان الیگودرز بازدید بعمل کردند.

در ابتدا مسئولین اداره کل و رئیس زندان از طرحهای در حال انجام و پیشرفت کارهای مجتمع تفریحی و باغداری الیگودرز واقع در زمین‌های طرح طوبی دیدن کردند و مهندس فرخی پیشرفت کار را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک از این طرح بیشتر خواهیم شنید .

سپس به زندان مراجعت کرده و از داخل بندها و قسمتهای مختلف زندان نیز بازدید و با زندانیان صحبت و مشکلات مربوطه را بررسی کردند.

چگنی ضمن تشکر از رئیس زندان این سفر یکروزه را بهانه ای برای تازه کردن دیدارها عنوان و قول مساعد داد در آینده و بمنظور رفع مشکلات زندانیان الیگودرز بیشتر در این زندان حضور خواهد یافت.

در پایان سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین مسئولیت جدید را به چگنی تبریک و افزود : مدیر کل زندانهای استان با انتصاب نیروهای جوان و قرار دادن آنها در راس کارها این نوید را به همه داده اند که بدنبال پویایی و حرکت بزرگ در زندانهای لرستان است.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*