بازدید سرزده فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان از زندان الیگودرز از سربازان ساعی و زحمتکش زندان الیگودرز تقدیر شد

بازدید سرزده فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان از زندان الیگودرز
از سربازان ساعی و زحمتکش زندان الیگودرز تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در مورخ ۱۲ بهمن۱۳۹۷ همزمان با شروع ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی سرهنگ عبدی چراغ فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان به صورت سرزده وارد زندان الیگودرز شد که مورد استقبال رئیس و کارکنان شیفتی زندان قرار گرفت.
بلافاصله پس از ورود و سرکشی به برجکها و پست های نگهبانی سرهنگ عبدی چراغ به ایراد سخنرانی برای پرسنل یگان حفاظت پرداخت.
وی افزود: در آستانه چهل سالگی انقلاب این افتخار را داشته ایم که علیرغم همه تهدیدها و ناملایمات روزگار و همه کارشکنی های شیطان بزرگ با اراده محکم و استوار و تکیه بر خداوند و ائمه اطهار (ع) و منویات رهبر فرزانه انقلاب این چالشها را به فرصت تبدیل کرده و نه تنها روی پای خودمان ایستاده ایم بلکه توانسته ایم انقلاب اسلامی را به کشورهای دیگر هم صادر کنیم.
عبدی چراغ تصریح کرد: حال در چهل سالگی انقلاب عده ای خیال باطل به سرشان زده و با شعر و بلوفهای سیاسی قصد دارند ۲۲ بهمن این جشن ملی ایران اسلامی را به کام مردم تلخ کنند که به حول قوه الهی اینبار هم سیلی محکمی از مردم خواهند خورد .
در ادامه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان ۲۲ بهمن را نماد انقلاب عنوان و افزود: مطمئناً دست درازی به انقلاب و مردم خیال باطلی است که هر کس حتی قصد آنرا در سر داشته باشد به طور قطع به یقین جواب دندان شکنی خواهد گرفت.
در پایان از سربازان ساعی و کوشا در امور محوله توسط عابدینی فرمانده یگان حفاظت الیگودرز معرفی که ضمن تقدیر از آنها توسط سرهنگ عبدی چراغ با اهدا جوایز و لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*