بازدید سر زده فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان از زندان الیگودرز

بازدید سر زده فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان از زندان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ سرهنگ عبدی چراغ فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان با همراهی سرهنگ نوری جانشین یگان حفاظت لرستان به صورت سر زده از اداره زندان الیگودرز بازدید بعمل آوردند.
سرهنگ عبدی ابتدا در دفتر سرلک رئیس زندان جلسه ای با پرسنل یگان حفاظت زندان الیگودرز برگزار و با آنها به بحث و تبادل نظر پرداخت.
سپس با حضور در آسایشگاه وظیفه ها در کلاس قرآنی که توسط فرهنگی زندان برگزار شده بود شرکت نمود.
سرهنگ عبدی چراغ ضمن اعلام رضایت از یگان حفاظت زندان الیگودرز بیان کرد: باید تمام سعی خود را در این امر متمرکز کنیم که بتوانیم جوانان خوب و مومنی را تحویل جامعه دهیم این جوانان امروز و آینده سازان فردا امانتی گرانبها در دستان ما هستند که نه تنها بایداز آنها خوب مواظبت کنیم بلکه باید آنها را به نحو احسن پرورش دهیم تا نتیجه آن را در سالیان بعد در جامعه و کشور لمس کنیم.
در پایان سرلک ضمن خیر مقدم به فرمانده و جانشین یگان حفاظت زندانهای لرستان، حضور ایشان را باعث دلگرمی دانسته و افزود: هر گاه بتوانیم در اموری که مسئولیت آن را بعهده داریم نقش پر رنگ و مفیدی داشته باشیم مطمئنا پیشرفت خواهیم داشت که الحق و الانصاف سرهنگ عبدی چراغ در این زمینه بسیار خوب عمل کرده اند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*