بازدید فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان از زندان مرکزی بروجرد

بازدید فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان از زندان مرکزی بروجرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان مورخه ۱۳۹۸/۳/۴ سرهنگ عبدی چراغ با حضور در زندان بروجرد در مراسم پرفیض افطاری کارکنان یگان حفاظت و نیروهای وظیفه زندان مرکزی و اردوگاه بروجرد شرکت و دیدار چهره به چهره و صمیمی با آنها داشت.
احمد معتقد رئیس زندان بروجرد در ابتدای این دیدار که در محل نمازخانه زندان بروجرد برگزار شد ضمن خوش آمد گویی فرارسیدن لیالی قدر و شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) را به همکاران و تمامی شیعیان جهان تسلیت عرض نموده و از اقدامات وفعالیت یگان حفاظت زندان گزارشی مبسوط ارائه کرد.

وی به برنامه های ماه مبارک رمضان اشاره کرد واظهار داشت: محافل انس با قرآن ، آموزش احکام ، برگزاری نماز جماعت ، سخنرانی مذهبی ، مشاوره مذهبی ، جلسات تصحیح قرائت نماز، آموزش روخوانی قرآن کریم، برپایی مراسم لیالی قدر ، برگزاری مسابقات ورزشی تحت عنوان جام رمضان و جلسات پرسش و پاسخ دینی از جمله برنامه هایی است که در ماه مبارک رمضان به جهت آموزش نیروهای وظیفه اجراء می شود.

معتقد همچنین از زحمات مدیر کل زندانهای لرستان و بازدید های مکرر واحدهای نظارتی استانی از زندان بروجرد تقدیر کرد.

سرهنگ عبدی چراغ نیز ضمن تقدیر از زحمات رئیس و پرسنل زندان بروجرد که در راستای اعتلای اهداف سازمانی تلاش می نمایند بیان کرد : زندان مرکزی بروجرد، در زمینه اهمیت به مسائل امنیتی، رسیدگی به امور فرهنگی ، معیشتی و اعتقادی کارکنان کادر و وظیفه و همچنین زندانیان اقدامات خوبی را انجام داده است .
فرمانده یگان حفاظت زندانهای لرستان تصریح کرد: تمامی اقدامات انجام گرفته در زندان بر محور سیاست های سازمان بوده لذا ضمن تشکر از اقدامات اصولی در جهت استقرار امنیت پایدار در این زندان ، آرامش و امنیت را لازمه کار زندانبانی دانست و از زندان به عنوان یک محیط بحرانی یاد کرد و افزود : باید تلاش نماییم تا با اقدامات پیشگیرانه از بروز هرگونه حادثه در زندانها جلوگیری نماییم که بحمد الله با همدلی مسئولین این موضوع در زندان مرکزی بروجرد کاملاً مشهود است.
در پایان این بازدید سرهنگ عبدی چراغ در نماز جماعت مغرب و عشاء و ضیافت افطاری با حضور کلیه نیروهای وظیفه و کارکنان زندان مرکزی و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شرکت نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*