بازدید مدیرکل زندانهای لرستان از اردوگاه خرم آباد

همه ارکان سازمان برای بهبود وضعیت زندانیان تلاش می کنند
عبدالمجیدکشوری در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد ؛ اجرای برنامه کاهش جمعیت کیفری را مورد توجه قرار داده و اظهار داشت : رسیدگی ویژه به پرونده های زندانیان از طریق واحدهای اجرای احکام و مددکاری و پیگیری درخواستهای قضایی زندانیان می تواند به کاهش تراکم زندانیان کمک کند .
عضو شورای قضایی استان ، نگاه امروز مراجع قضایی به بحث کاهش زندانیان و نیز ورودی های جدید را بسیار مهم ارزیابی و بیان داشت : نگاه کلان به مقوله صیانت از زندانیان و خانواده های آنها بعنوان اقشار آسیب پذیر جامعه و تلاش برای بازیابی جایگاه اجتماعی و فردی ایشان ، یک رویکرد ارشمند و شایسته تقدیر است .
کشوری با بیان اینکه تا کنون بخشنامه های حوزه کاهش جمعیت کیفری و همچنین ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا بخوبی در حال اجراست تصریح کرد : همه ظرفیتهای زندانهای استان برای اجرای مطلوب این دستورالعملها به میدان آمده و انشاءالله نتایج خوبی نیز حاصل خواهد شد .
وی افزود : خوشبختانه امروز در نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران ، همه ارکان و بخشها برای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم در حال اقدام جهادی هستند و نتایج خوبی نیز حاصل شده است .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*