بازدید معاونت سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای لرستان از زندان بروجرد

بازدید معاونت سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای لرستان از زندان بروجرد

محمدحسین نظری پور معاونت سلامت واصلاح تربیت اداره کل زندانهای لرستان و کیانوش ناصری مسئول بهداشت و درمان زندانها روز یکشنبه ۲۰ مردادماه از زندان مرکزی بروجرد بازدید نموده و ضمن حضور در پوسته داخلی ، از نزدیک کلیه اندرزگاه های زندان را مورد بررسی قراردادند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان نظری پور با مثبت ارزیابی نمودن فعالیتهای صورت گرفته در بازده زمانی کوتاه از زمان تصدی مسئولیت ملکشاهی در بحث پروژه های عمرانی ، خدماتی ، بهداشتی و مددکاری از مسئولین زندان قدردانی کرد.
معاونت سلامت-اصلاح وتربیت زندانهای لرستان با نظر به بحث عدم نیروی کافی در حوزه های مختلف زندان از جمله یگان حفاظت تاکید کرد : که تعدادی از نیروهای اردوگاه حرفه آموزی بروجرد به دستور مدیر کل زندانهای استان ، به زندان مرکزی بروجرد انتقال می یابند تا در این زندان انجام وظیفه نمایند.
ملکشاهی رئیس زندان بروجرد نیز ضمن خیر مقدم و تقدیر از حضور  نظری پور اظهار داشت : با اهتمام همکاران در فاصله زمانی کوتاه یک سری اقدامات باز پرورانه از قبیل : رونق کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی و برنامه های فرهنگی و تربیتی پیگیری ودر حال اجرا می باشد.

وی در ادامه به نواقص و کاستی های موجود اشاره و خواستار حمایت همه جانبه متولیان مربوطه در مرکز استان شد.
عضو شورای قضایی بروجرد در ادامه سخنان خود به موضوع نبود فضای تفریحی و ورزشی برای مددجویان که از موارد ضروری درایجاد تقویت روحیه مددجویان است گزارشی مبسوط ارائه و از آقای نظری پور درخواست نمود پیگیری لازم را بعمل آورند.
در پایان این دیدار جلسه ای با حضور مسئولین واحد های مختلف در محل سالن جلسات زندان برگزار شد که کلیه مسئولین واحد ها با ارائه گزارش اجمالی از فعالیتهای خود مشکلات موجود را به گوش نظری پور معاونت سلامت زندانهای استان رساندند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*