بازدید معاون اداره کل و رئیس اداره ارزشیابی و عملکرد زندانهای لرستان از بازداشتگاه خرم آباد

اسلام خواه تاکید کرد : همه باید از این فرصت برای بازگشت آبرومندانه مددجویان به جامعه استفاده بهینه کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای لرستان در راستای تحقق اهداف سازمان مبنی بر نظارت و اجرای برنامه ها و دستور العمل ها ، اسلام خواه معاون اداری مالی زندانهای استان و غلامی چگنی رئیس اداره بازرسی ، ارزشیابی و عملکرد زندانهای استان از نزدیک از روند پیشرفت فیزیکی و ساختمانی پروژه نگهبانی بازداشتگاه خرم آباد بازدید نمودند .

در ابتدای این بازدید عباس مدهنی سرپرست بازداشتگاه خرم اباد ضمن خوش آمد گویی گزارشی از روند اجرای برنامه های عملیاتی ، واحدهای مختلف ، پروژه نگهبانی در دست ساخت و سایر اقدامات صورت گرفته در بازداشتگاه را ارائه نمود.

سپس اسلام خواه معاون اداری مالی و چگنی رئیس اداره بازرسی از قسمتهای مختلف و همچنین محیط اندرزگاهی بازداشتگاه دیدن کرده و با زندانیان به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.

در ادامه اسلام خواه در جمع پرسنل بازداشتگاه اذعان داشت : همه باید از این فرصت در جهت بازگشت مفید مددجویان به جامعه به نحو احسن استفاده کنیم و نیز رعایت دقیق قانون و مقررات را مهمترین اصل در سلامت اداری سرلوحه کار خود قرار دهیم .

در پایان این دیدار غلامی چگنی رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات زندانهای استان خطاب به پرسنل شیفتی و پرسنل وظیفه ضمن دعوت انها به مسائل حفاظتی و امنیتی از زحمات آنها قدردانی و از روند کاری مجموعه بازداشتگاه ابراز رضایت نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*