با حضور خادمین حرم رضوی عطر دل انگیز دیار طوس در زندان مرکزی خرم آباد پیچید

همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام رضا (ع) یک گروه از خادمین حرم رضوی با حضور در میان زندانیان، این روز بزرگ را به جشن نشستند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان با همت اداره فرهنگی تربیتی زندان مراسم جشنی با حضور گروهی از خادمین حرم امام رضا (ع) ، مددجویان و کارکنان در سالن فرهنگی زندان مرکزی برگزار گردید.
در راستای اجرای برنامه های فرهنگی تربیتی مراسم معنوی باشکوهی به مناسبت ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با حضور خادمان حرم رضوی در بین مددجویان زندان مرکزی خرم آباد برگزار گردید.
در ابتدای این برنامه مذهبی یکی از خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به ایراد سخنرانی پرداخت، وی گفت : مهربانیهای امام رضا (ع) بر هیچکس پوشیده نیست و نه تنها از ایشان بلکه توسل واقعی به هرکدام از اهل بیت پیامبر (ص) هیچگاه خالی از پاداش نبوده است .
وی زندانیان را به فراگیری آداب و سیره زندگی اهل بیت دعوت کرده و خاطر نشان کرد : تفکر و تدبر در آیات قرآن، آثار اهل بیت و بزرگان دین و بکارگیری دستورات انسان ساز می تواند جهتی زیبا به زندگی همه ما ببخشاید.
پیام عمده همه بزرگان دین رسیدن به خوشبختی از طریق عمل به دستورات الهی است و نماز را بعنوان مهمترین راه تقرب معرفی کرده اند.

در ادامه برنامه ، مداحی توسط یکی دیگر از خادمین حرم مطهر ، زیارت پرچم متبرک به ضریح امام رضا (ع) توسط مددجویان و کارکنان از دیگر برنامه ها بود .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*