بررسی مشکلات سخت افزاری زندان مرکزی خرم آباد و دستور رفع آنها در اسرع وقت توسط مدیرکل زندانهای لرستان

محمدی اصل تاکید کرد : با هرگونه اهمال و سستی در انجام امور زندانیان برابر مقررات اقدام خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان صبح یکشنبه نهم تیر ماه ۱۳۹۸ از زندان مرکزی خرم آباد دیدن کرد.

در این بازدید که ۴ ساعت به طول انجامید محمدی اصل از نقاط مختلف زندان مرکزی خرم آباد از جمله بندهای در دست احداث ، بند قرنطینه ، بهداشت و درمان ، باجه ملاقات ، کارگاههای اشتغال و حرفه آموزی ، بندهای یک و دو ، البسه و … دیدن کرد.

در این دیدار امین القاصی مهر رئیس حفاظت و اطلاعات ، حسین غلامی چگنی رئیس بازرسی و ارزیابی عملکرد ، صمد مهدوی مسئول مالی و محمد فرخی مسئول فنی و مهندسی اداره کل زندانها نیز محمدی اصل را همراهی می کردند.

در ادامه با حضور رئیس ، معاون و مسئولین زندان مرکزی جلسه ای در دفتر مدیر داخله زندان به ریاست مدیر کل برگزار شد که در این جلسه محمدی اصل پس از استماع نظرات و پیشنهادات مسئولین زندان به بررسی مشکلات موجود زندان پرداخته و در خصوص این مشکلات دستور لازم را صادر کرد.

مدیر کل زندانهای لرستان هدف از بازدید امروز را گذشته از دیدار چهره به چهره با مددجویان جرائم خاص و پیگیری امور آنها توسط امیر محمد حسنوند کارشناس مربوطه ، بررسی مشکلات سخت افزاری زندان و بیان آنها توسط مسئولین زندان دانسته و تصریح کرد : با توجه به تخصیص بودجه سال ۹۸ و اختصاص بخشی از آن به تعمیر و تجهیز زندان مرکزی نیاز است که از فردا مسئول تاسیسات با دریافت تنخواه بلافاصله نسبت به تعمیر سرویسهای بهداشتی بندها ، تجهیز و جابجایی مخزن آبجوش ، تجهیز بند ویژه جوانان اقدام نماید.

محمدی اصل تاکید کرد : چونکه با حضور و نظر مسئولین زندان مشکلات بررسی و واکاوی شده اند لذا دیگر هیچگونه اهمال و سستی را نپذیرفته و با هر گونه قصور و کم کاری برابر مقررات برخورد خواهد شد.

در پایان محمدی اصل با حضور در بیمارستان زندان از نزدیک شاهد فعالیت کارکنان این قسمت شد و توصیه های لازم در خصوص تشکیل پرونده بیماران و پر کردن کلیه سئوالات توسط زندانیان و درج در پرونده آنان در بدو ورود تاکید کرد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*