برگزاری برنامه های هفته بصیرت ( یادمان ۹ دی) در کانون اصلاح و تربیت لرستان

برگزاری برنامه های هفته بصیرت ( یادمان ۹ دی) در کانون اصلاح و تربیت لرستان

گرامیداشت هفته بصیرت یادمان ۹ دی با حضور کلیه مددجویان و کارکنان و سربازان وظیفه کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان، در این برنامه ها که همزمان با سراسر کشور در کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شده و با دعوت از حجت الاسلام تیموری از خطبای استانی ، مداح اهل بیت حاج سلیم کلانتر جهت اجرای نقالی و اجرای برنامه های متنوع از جمله: آشنایی با کلام رهبری و آرمانهای امام و شهدا و تهیه پارچه جهت امضاء از کلیه حضار در خصوص تجدید پیمان با ولایت و پخش کلیپ های وصایای شهدا و ختم صلوات جهت سلامتی امام زمان عج برگزار شد.
حجت الاسلام رومیانی مسئول فرهنگی کانون طی سخنانی از حماسه ۹ دی به عنوان یکی از فرازها و نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی یاد کرد.

وی افزود: در ۴ دهه گذشته شاهد، رخدادها، فرازها و نقاط عطف بسیاری بوده ایم و درایت رهبری نظام به عنوان نقاط عطف و فرازهای درخشان تاریخ انقلاب جاودانه و ماندگار شده که این نقاط را باید همواره گرامی بداریم.
بهلولی ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان در حاشیه این برنامه ها ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل زندانهای لرستان در خصوص اجرای برنامه های هفته بصیرت در این مجموعه، هفته بصیرت را مظهر تجلی وحدت ملی و بصیرت مردم ایران دانست و گفت: ۹ دی نقطه عطف تقابل راهبردی نظام جمهوری اسلامی با استکبار و اوج درخشش رهبری هوشمندانه، مدبرانه و مهربانانه رهبر فرزانه بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*