برگزاری جشنواره نوروزی در زندان های لرستان

مجتبی روشن پور تصریح کرد:جشنواره نوروزی با هدف ایجاد روحیه و نشاط زندانیان در ایام نوروز و بر اساس تقویم فرهنگی سازمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ،روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان در خصوص جشنواره نوروزی گفت:جشنواره نوروزی با هدف ایجاد روحیه و نشاط زندانیان در ایام نوروز و بر اساس تقویم فرهنگی سازمان برگزار می شود.
رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای لرستان از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ،جشنواره هفت سین و اجرای موسیقی های سنتی خبر داد و گفت:با همت و تلاش همکاران حوزه فرهنگی ،کارشناس امور هنری اداره کل و روسای زندانها این برنامه ها با جدیت و تلاش مضاعف اجراء و عملیاتی خواهند شد.
سرپرست دفتر آموزش و پژوهش زندانهای لرستان ،اجرای برنامه های نوروزی را شروعی مناسب و نوید بخش برای ارتقاء سطح کیفی و کمی برنامه های فرهنگی و تربیتی در سال جدید برشمرد و اظهار امیدواری کرد با همراهی و پشتیبانی مدیر کل زندانهای استان که از مدیران توانمند و با تجربه در امر زندانبانی هستند بیش از گذشته برنامه های فرهنگی و تربیتی، ابلاغی اداره فرهنگی و تربیتی سازمان به نحو مطلوب اجراء و عملیاتی شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*