برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) با حضور خادمان آستان قدس رضوی در کانون اصلاح و تربیت لرستان

ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان : جشن‌های ویژه میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت با ویژه برنامه های دینی ، فرهنگی ، آموزشی  با حضور خادمان آستان قدس رضوی در این مرکز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان؛ بهلولی ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان به برگزاری جشن‌های ویژه در دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) اشاره و افزود: همزمان با این ایام و در سالروز میلاد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) ویژه برنامه‌های جشن با حضور خادمان آستان قدس رضوی در محل جلسات کانون و با حضور دکتر روشن پور ریاست اداره فرهنگی ، حجت الاسلام مصطفی واعظی دبیر ستاداقامه نماز زندانهای لرستان و کلیه کارکنان و مددجویان این مرکز و بند نسوان برگزار شد.

بهلولی ادامه داد: در این برنامه که با حضور پرچم متبرک و خادمان حرم رضوی فضای بسیار زیبایی را ایجاد کرده و باعث شد لحظاتی شمیم خوشبوی حرم رضوی کانون اصلاح و تربیت لرستان را عطر آگین کند.

در ادامه حجج اسلام رومیانی و واعظی به ایراد سخنرانی پرداختند و سید باقر موسوی از مداحان برجسته استانی نیز مولودی خوانی کرد.

پخش کلیپ های بسیار زیبا ، هنر نمایی گروه هنری وشت و اجرای گروه سرود کانون اصلاح و تربیت لرستان  با مشارکت کانون پرورش فکری نوجوانان استان از دیگر برنامه های این روز بود.

رئیس کانون اصلاح و تربیت لرستان با تشکر از حمایتهای مدیر کل زندانهای لرستان در برگزاری این گونه برنامه ها و تلاشهای واحد فرهنگی این مرکز و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و نیز حضور خادمان آستان قدس رضوی بیان داشت : برگزاری اینگونه برنامه ها در ایجاد فضای معنوی در زندانها سهم بسزایی دارد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*