برگزاری جشن ولایت در زندان الیگودرز

زندانیان الیگودرز با بوسه بر پرچم متبرک امیرالمونین (ع) هفته ولایت را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز شنبه ۲۶ مرداد به مناسبت اعیاد مبارک قربان و غدیر که با نام هفته ولایت نامگذاری شده جشنی با شکوه در میان زندانیان الیگودرزی برگزار گردید.

در این مراسم حجه الاسلام مرادی رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان الیگودرز ضمن تبریک این اعیاد بزرگ و فرخنده و همچنین تشکر و قدردانی از رئیس و مجموعه زندان الیگودرز بیان کرد : همه دنیا ما شیعیان را با نام علی (ع) می شناسند ، حضرت علی (ع) بزرگ مردی است که در زمان خشم با دشمنان دروازه خیبر را بلند و در زمان مهربانی همچون پدری دلسوز با مستمندان و تهی دستان برخورد می کند.

در ادامه سرلک رئیس زندان الیگودرز نیز ضمن تبریک این اعیاد عزیز عنوان کرد : ایجاد اتحاد , همدلی و یکپارچگی میان مسلمانان از مهمترین یادگارهای رسول اکرم (ص) برای امت اسلامی است ، لذا هر زمانی که منش و روش مسلمانان با آموزه های قرآن کریم , پیامبر مهر و رحمت و اهل بیت او مطابقت داشته باشد از یک نوع وحدت و همبستگی قابل توجهی برخوردار بوده است .

در پایان زندانیان با بوسه بر پرچم متبرک بارگاه امیرالمومنین علی(ع) به درگاه این امام همام توسل جستن که چهره های بغض آلود و نیازمند آنها موید میزان ارادت شان به امام و مولایشان بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*