برگزاری جلسه آموزشی فرهنگی و تربیتی پرسنل وظیفه زندان مرکزی بروجرد

برگزاری جلسه آموزشی فرهنگی و تربیتی پرسنل وظیفه زندان مرکزی بروجرد

حجت الاسلام گودرزی : استعداد یابی از عوامل پیشرفت امور فرهنگی در زندانها وبالاخص در بین سربازان وظیفه می باشد

جلسه آموزشی فرهنگی وتربیتی ویژه پرسنل وظیفه زندان مرکزی بروجرد مورخه ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ در سالن جلسات زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در ابتدای این جلسه حجت الاسلام گودرزی مسئول فرهنگی و تربیتی زندان بروجرد با عرض تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) وتقدیر از رئیس زندان بروجرد ، به جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه های فرهنگی و ورزشی سربازان وظیفه اظهار داشت : استعداد یابی از عوامل پیشرفت در زندانها وبالاخص در بین کارکنان وظیفه می باشد.
وی در ادامه با استناد به آیات قرآن و احادیث معصومین تصریح کرد : شخصیت اجتماعی انسان نشانه تربیت خانوادگی او می باشد.
حجت الاسلام گودرزی در ادامه با بیان اهمیت دوران خدمت مقدس سربازی وگوشزد کردن موضوع امنیتی بودن زندان خواستار عدم اعتماد پرسنل وظیفه به وسوسه های بعضی از زندانیان شد.
شیخ گودرزی در ادامه ابراز داشت : عزیزان شما امانت خانوادهایتان در مجموعه زندان و در واقع مانند فرزندان مسئولین زندان هستید وهرطور که عقلتان تشخیص می دهد زندگی کنید و بدانید خداوند بر اعمال ما ناظر است واین نظارت هفتاد مرتبه از مادر به همه ما مهربانتر است.
معتقد رئیس زندان بروجرد در حاشیه این مراسم بیان کرد : اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی و همچنین توسعه فعالیت های آموزشی کارکنان ، نیروهای وظیفه و برنامه ریزی مناسب و ویژه برای برگزاری مسابقات استانی وکشوری و… . از اقداماتی است که می توان به جهت بالا بردن روحیه سربازان وظیفه انجام داد.
درپایان پس از پاسخگویی به سوالات چند تن از سربازان وظیفه با ذکر صلوات جلسه ختم گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*