برگزاری جلسه صلح وسازش محکومان عمد و غیر عمد در زندان مرکزی بروجرد

ملکشاهی عنوان کرد : خواستار رسیدگی همه جانبه به موضوع صلح سازش مددجویان هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان اولین جلسه صلح و سازش زندان مرکزی بروجرد با حضور ملکشاهی رئیس زندان ، حجت الاسلام واعظی دبیر ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان و اعضای این ستاد در محل سالن جلسات زندان بروجرد برگزار شد.
حجت الاسلام واعظی دبیر ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان ابتدا پیرامون انجام واجبات دینی با اشاره به زندگی نامه ائمه اطهار(ع) در بحث برگزاری هرچه با شکوه تر نماز سخنانی ایراد کرد.

وی با اشاره به رسالت مهم سازمان زندانها که همان بازگشت سعاتمندانه مددجو به آغوش جامعه است افزود : دیدگاه همه ما به مددجو باید از سر لطف و کرامت باشد چون همه ما خدمتگزار سنگر اصلاح تربیت هستیم.

واعظی تصریح کرد : برگزاری هرچه با شکوه تر نماز جماعت در بین گروه های هدف(مددجویان ) باید هدفمند باشد.
ملکشاهی رئیس زندان بروجرد در ادامه این نشست تاکید کرد : رسیدگی همه جانبه به موضوع صلح و سازش باید هدفمند و بدون وقفه انجام گیرد.

رئیس زندان همچنین از حوزه مددکاری زندان خواست تا با برگزای جلسات با شکات چه در زندان و چه در مراجع قضایی پیگیر موضوع بوده و زمینه صلح و سازش شکات و مددجویان را فراهم سازند.
در ادامه امیدی راد مسئول مددکاری زندان با ارائه آماری از جمع آوری مبلغ کثیری از جانب خیرین سطح شهرستان بیان کرد : به حول قوه الهی در سال گذشته بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان از سوی خیرین جمع آوری شده که با این مبلغ  تعدای از زندانیان جرائم عمد و غیر عمد آزاد شدند.

وی اظهار داشت : با تعامل خوبی که بین خیرین در سنوات گذشته داشته ایم تعدادی از محکومان جرائم غیر عمد هم آزاد شدند که این روند در سال جاری هم ادامه خواهد داشت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*