برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات جنگ نرم در اداره کل و کانون اصلاح و تربیت لرستان

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات جنگ نرم در اداره کل و کانون اصلاح و تربیت لرستان

دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات جنگ نرم با حضور کارکنان اداره کل و ریاست و کارکنان کانون اصلاح و تربیت لرستان ، کارکنان نسوان و بازداشتگاه خرم آباد در محل سالن جلسات اداره کل و آن مراکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در راستای برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات جنگ نرم بر اساس تقویم ابلاغی سازمان زندانها کل کشور این کلاس توسط امین القاصی مهر رئیس اداره حفاظت و اطلاعات اداره کل زندانهای لرستان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله القاصی با تشریح سرفصل های دوره آموزشی مذکور به ارائه آموزشهای لازم در این خصوص پرداخت.
وی با اشاره به نکات امنیتی و حفاظتی از پرسنل زندان خواست تا در جهت افزایش ضریب امنیتی و مسائل حفاظتی ، هشدارهای صادره را جدی تلقی نمایند و به همه این نکات توجه داشته باشند.
القاصی تصریح کرد : باید با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص تهدیدات جنگ نرم دشمن ، جنگ نرم را جنگی بدون خونریزی با استفاده از فضای مجازی و دیگر رسانه های خارجی در جهت غلبه بر افکار مردم و رسیدن به هدف شوم خود تشریح نمود.
رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندانهای لرستان همچنین با اشاره به حوادث سالهای اخیر ، متذکر شد : آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیسم با نفوذ در افکار عده ای از مردم آنها را به خیابانها کشاندند ، اما غافل از این بودند که با یک اشاره رهبر عزیزمان مردم انقلابی و ولایت مدار ایران حماسه ۹ دی را رقم خواهند زد.
امین القاصی در پایان این دوره از کلیه کارکنان و پرسنل کانون اصلاح و تربیت و بند نسوان خواست با هوشیاری بیشتر مواظب تحریکات داخلی و خارجی ،خصوصا در پوسته فیزیکی زندان باشند.
لازم به ذکر است دوره فوق در مورخ ۲۲ /۱۲/ ۱۳۹۷ با حضور کلیه کارکنان شیفتی و ستادی در ۸ ساعت آموزشی برگزار گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*