برگزاری شورای اداری در بازداشتگاه خرم آباد 

 

 

 

مدهنی ابراز کرد : اولویت اصلی در بازداشتگاه خرم آباد استقرار کامل امنیت می باشد

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان جلسه شورای اداری با حضور رئیس و سایر کارکنان بازداشتگاه خرم آباد در دفتر ریاست بازداشتگاه برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه عباس مدهنی رئیس بازداشتگاه خرم آباد بیان کرد : اولویت اصلی در بازداشتگاه استقرار کامل امنیت می باشد و نیز اجرای دقیق و کامل قوانین و مقررات به ویژه بخشنامه های ارسالی از سوی اداره کل زندانهای استان دیگر اولویت ماست.

عباس مدهنی ابراز داشت : ارائه برنامه های فرهنگی تربیتی ، قرآنی و ورزشی در راستای برنامه کاهش آسیب از دیگر برنامه های بازداشتگاه خرم آباد می باشد .

مدهنی سپس به تعامل خوب و سازنده با مسئولین و مراجع قضایی تاکید کرد و گفت : تعامل خوب و سازنده در محیط بازداشتگاه  کاهش جمعیت کیفری را به دنبال خواهد داشت .

رئیس بازداشتگاه در مطلبی دیگر اذعان داشت : نظم و انضباط در کلیه امور مد نظر همه همکاران باشد و با توجه به فصل سرما و شیوع بیماری بایستی وضعیت بهداشتی درون اندرزگاهی به مراتب بهتر گردد .

در ادامه این نشست همکاران به بیان نقطه نظرات و ارائه عملکرد حوزه های مختلف بازداشتگاه پرداختند .

در آخر رئیس بازداشتگاه راهکارهای مختلف به منظور شتاب در روند اجرای برنامه ها و رسالت های سازمان زندانها را ابلاغ نمود و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ گردید .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*