برگزاری محفل انس با قرآن همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) در کانون اصلاح و تربیت لرستان

محفل انس با قرآن در شب میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با حضور مدیرکل زندانهای استان در کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان این جلسه شامگاه روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۳۰ در سالن اجتماعات کانون اصلاح و تربیت لرستان با حضور رضا محمدی اصل مدیر کل ، سرهنگ عبدی چراغ فرمانده یگان حفاظت ، امین القاصی مهر رئیس اداره حفاظت اطلاعات ، کارکنان ستادی ، پرسنل کانون اصلاح و تربیت ، بند نسوان و مددجویان برگزار شد.

بر اساس همین گزارش در ابتدای این جلسه قاریان برجسته استانی آقایان محمد حسین نظری ، حامد ماسوری و بهرامی آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت کردند.

در ادامه پس از اجرای مولودی خوانی ، گروه سرود کانون اصلاح و تربیت یک سرود بمناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اجرا کردند که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

حجج اسلام آقایان بحرانی و رومیانی نیز در این محفل نورانی به ایراد سخنانی در خصوص زندگی ائمه (ع) و ماه مبارک رمضان و فیوضات این ماه پر خیر و برکت ایراد نمودند.

مدیر کل زندانهای لرستان نیز طی سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) به مدعوین خاصه مددجویان حضر در جلسه ،ماه مبارک را فرصتی گرانبها برای خودسازی و تزکیه نفس دانست و گوشزد کرد : زندگی ائمه و بزرگان دین سراسر درس ، پند و حکمت است برای اهلش ، لذا نیاز است مددجویان زمان حبس را فرصتی مغتنم برای شناخت بیشتر نسبت به ائمه ( سلام الله علیه ) دانسته و  سبک زندگی آنانرا سر لوحه کار خود قرار دهند.

محمدی اصل در ادامه با ابراز رضایت از مدیریت و کارکنان کانون اصلاح و تربیت خاطر نشان کرد : بنده از نزدیک شاهد زحمات خانم بهلولی ریاست کانون بوده و هستم ، از اینروی بر خود لازم می دانم از زحمات این بانوی ساعی و زحمتکش زندانهای لرستان قدردانی نموده و برای برپایی این مجلس پر خیر و برکت از ایشان و پرسنل کانون اصلاح و تربیت تقدیر و تشکر کنم.

در پایان این مراسم کلیه مدعوین پس از اقامه نماز مغرب و عشاء به صرف افطار و شام پذیرایی بعمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*