برگزاری مراسم پر فیض شبهای قدر در زندان مرکزی خرم آباد

برگزاری مراسم پر فیض شبهای قدر در زندان مرکزی خرم آباد
همزمان با فرا رسیدن ایام شبهای قدر و شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) مراسم احیاء و عزاداری در زندان مرکزی خرم آباد برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان مراسم شبهای قدر با حضور انبوهی از مددجویان ، مدیر زندان و مسئولین ستادی در سالن اجتماعات زندان مرکزی خرم آباد برگزار شد.
در این مراسم که چگنی مسئول اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد ، روشن پور رئیس اداره فرهنگی و تربیتی ، ماسوری مسئول دارالقرآن زندانهای استان بهمراه تعدادی از مسئولین زندان مرکزی حضور داشتند ، اصغر ملکشاهی مدیر زندان ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت علی (ع) بیان کرد : می شود با بهره گیری از آیات قرآنی و روایات ائمه معصوم زمینه تصفیه روح را در ضمیر مددجویان ایجاد کرد و بستری فراهم کرد که زندانیان بازگشتی سعادتمندانه به جامعه و کانون گرم خانواده داشته باشند لذا در این راه همه مددجویان و هم کارکنان زندان باید مشتاقانه وظیفه خود را انجام دهند.
ملکشاهی تاکید کرد : باید فعالیتهای دینی و مذهبی در زندان گسترش یابد.
وی در ادامه افزود : شبهای قدر فرصتی است گرانبها برای توبه و انابت و غفران از درگاه خداوند سبحان و این توفیق است که نصیب ما شیعیان شده که باید از آن به درستی استفاده کنیم.
در پایان پس از تلاوت قرآن کریم و قرائت دعای جوشن کبیر به مناسبت شهادت امام اول شیعیان مراسم عزاداری و سینه زنی اقامه شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*