برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تهدیدات نرم وجنگ نرم در زندان مرکزی بروجرد

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تهدیدات نرم وجنگ نرم در زندان مرکزی بروجرد

دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات نرم و جنگ نرم با تدریس امین القاصی رئیس اداره حفاظت واطلاعات زندانهای لرستان ،مورخه ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ با حضور کلیه کارکنان اداری وشیفتی زندان مرکزی بروجرد در محل سالن جلسات این زندان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در ابتدای این مراسم آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد سپس معتقد رئیس زندان بروجرد ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از ریاست اداره حفاظت واطلاعات زندانهای لرستان به منظور حضور در این زندان و تدریس دوره فوق ابراز کرد : برگزاری این گونه دوره ها به منظور بالابردن سطح آگاهی پرسنل خدوم زندانها ضروری است.
وی همچنین در رابطه با این کارگاه افزود : تهدید نرم ابزاری است برای سیاه نمایی ، لوث کردن موفقیت ها و خدمات نظام و تله دشمن برای فریب اقشار مختلف از جمله به دام انداختن کارکنان زندانها که توسط دشمن بکارگرفته می شود.
القاصی رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای لرستان که مدرس این دوره بود با تشریح سرفصل های دوره آموزشی مذکور به ارائه آموزشهای لازم در این خصوص پرداخت.
وی با اشاره به نکات امنیتی و حفاظتی از پرسنل زندان خواست تا در جهت افزایش ضریب امنیتی و مسائل حفاظتی ، هشدارهای صادره را جدی تلقی نمایند و به همه این نکات توجه داشته باشند.
القاصی تصریح کرد : امروزه جنگ سخت جای خود را به جنگ نرم داده و دشمنان قسم خورده ایران ما بدون خونریزی با استفاده از فضای مجازی و دیگر رسانه های خارجی بر افکار مردم غلبه کرده و با این کار به هدف شوم خود می رسند .
رئیس اداره حفاظت اطلاعت زندانهای لرستان همچنین با اشاره به حوادث سالهای اخیر مخصوصا” سال ۸۸ که در آن سال دشمن بزرگ ما (آمریکا) و رژیم غاصب صهیونیسم با نفوذ در افکار مردم آنها را به خیابانها کشاندند ، اما غافل از این بودند که با یک اشاره رهبر عزیزمان مردم انقلابی و ولایت مدار ایران حماسه ۹ دی را آنچنان رقم زدند که طومار فتنه گران را پیچیدند.
در پایان این کارگاه آموزشی که مدت آن ۸ ساعت بود کارکنان زندان مرکزی بروجرد با پیشینه تهدیدات نرم و ویژگی های آن ، اهداف جنگ نرم ، ابزار و راه های مقابله با این تهدید و… آشنا شدند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*