برگزاری کلاسهای آموزش کارکنان زندانهای لرستان و تاثیر آنها بر ارتقای توانمندی پرسنل

برگزاری منظم کلاسهای آموزش پرسنل زندانهای لرستان در راستای برنامه های ابلاغی سازمان زندانها و اقدامات تامینی

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان کلاس آموزش قانون مالیات های مستقیم برای کارکنان حوزه مالی در محل سالن اجتماعات اداره کل توسط مجتبی رومانی از اساتید دانشگاه برگزار شد.

بر اساس همین گزارش حمید دالوند مسئول آموزش اداره کل بیان کرد : کلاس مذکور در ۱۲ ساعت و برای ۲۵ نفر از کارکنان واحد مالی برگزار شد.

دالوند همچنین خاطر نشان کرد : طی سه ماهه اول سال سه دوره کلاس برای کارکنان برگزار شد که در کلاس مکاتبات اداری ۴۸۰ نفر (کل کارکنان) شرکت نمودند.

حمید دالوند تصریح کرد : خوشبختانه دوره های آموزشی کارکنان تقریبا روال منطقی خود را پیدا کرده اند و حضور پرسنل نیز در کل کلاسها مثال زدنی است.

مسئول آموزش اداره کل زندانها اظهار داشت : سعی ما در برگزاری زمان کلاسها این است که خود را با پرسنل شیفتی هماهنگ کرده و در نوبت های مختلف این کلاسها را برگزار کنیم که همه کارکنان بتوانند در آن شرکت کنند.

وی در پایان از حمایتها و پشتیبانی های مدیر کل زندانهای استان نهایت سپاس و قدردانی را بعمل آورد و تاکید کرد : بنا به دستور اکید مدیر کل هدف ما از برگزاری این کلاسها تنها اجرای برنامهای سازمانی نیست بلکه این فرصت را مغتنم شمرده و با هدف ارتقای سطح علمی کارکنان از بهترین اساتید استفاده می کنیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*