برگزاری کلاس سنجش و آموزش ویژه پرسنل وظیفه زندان مرکزی بروجرد

مسئول فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی بروجرد اقدام به برگزاری یک دوره آموزش قرآن کریم و احکام شرعی برای سربازان وظیفه کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان: حجت الاسلام گودرزی مسئول فرهنگی و تربیتی زندان با همکاری حافظ سوم علی گودرزی فرمانده  یگان حفاظت و با توجه به تاکیدات رئیس زندان اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی قرآن کریم و شرعیات دینی ویژه کلیه سربازان وظیفه زندان بروجرد کرد.
حجت الاسلام گودرزی درابتدای این کلاس گفت : یکی از مهمترین وظایف هر مسلمان فراگیری احکام دینی است، زیرا اگر مسلمانی مقتضیات دین خود را نداند تکلیف خود را نخواهد دانست و همین گمراهی باعث سر درگمی می شود ، بنابراین فراگیری آن برای همه لازم و ضروری است.

احمد معتقد رئیس زندان بروجرد در حاشیه این کلاس به مسئول روابط عمومی زندان خبرداد : کلاس های آموزش و سنجش کارکنان وظیفه یکی از راهکارهای ما درجهت سالم سازی روحیات سربازان است که در همین راستا این کلاس ها بصورت مستمر و روزانه درحال اجراست.
وی درادامه گفت: گذراندن خدمت مقدس سربازی در زندان با توجه به شرایط ویژه و موقعیت خاص ، اراده و توان بالایی را می طلبد، به همین دلیل سربازان وظیفه علاوه بر رعایت اصول امنیتی در زندان می بایست ارزش ها و باورهای دینی را در خود تقویت کنند لذا برگزاری این کلاس ها کمک شایانی در سالم سازی روحیه آنان می کند.
لازم به ذکر است در پایان این کلاس سربازان وظیفه سوالات شرعی خود را مطرح نمودند و مسئول فرهنگی زندان بصورت صریح و شفاف پاسخگوی سولات دینی آنان بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*