بهلولی : تجلیل از بازنشستگان تجلیل از ایستادگی همکارانی است که عمری برای تجلی انسانیت درعرصه اصلاح و تربیت تلاش کرده‌اند

آئین تجلیل از بازنشستگان اندرزگاه نسوان خرم آباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان بهلولی ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان و اندرزگاه نسوان خرم آباد در آئین تجلیل از سه تن از بازنشستگان این اندرزگاه ، خانمها فاطمه باجلوند ، سیده پروین حسینی و فرحناز صنعتی ضمن عرض تبریک به این همکاران اظهار داشت: اصلاح و تربیت و پیشرفت‌های حاصل‌شده در مراتب مختلف مرهون تلاش شما و سایر همکاران خدوم است لذا قدردان زحمات شما هستیم.

وی افزود: جایگاه امروز زندانبانی اسلامی و بازگشت آبرومندانه بسیاری از زندانیان به جامعه و پیشرفت های حاصله در اصلاح و تربیت زندانیان در سایه تلاش و زحمات همکاران دیروز و بازنشستگان امروز به بار نشسته است.

ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان و اندرزگاه نسوان گفت: سلامت اجتماعی هر جامعه مرهون وجود خادمان بی ریایی است که با حضور و تلاش خود در عرصه فرهنگی زندانها باعث تغییر نگرش در رویکرد زندانیان می گردند.

بهلولی افزود: تجلیل از بازنشستگان تجلیل از ایستادگی همکارانی است که عمری برای تجلی انسانیت درعرصه اصلاح و تربیت تلاش کرده‌اند و لازم است در ادامه راه نیز از راهنمایی های آنان استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: نقش جهاد گونه خدمت در زندانها در عرصه‌های مختلف اصلاح و تربیت با هیچ قلم و بیانی قابل جبران نیست و امروز روز تجلیل از کسانی است که سال‌های جوانی عمر خود را برای اعتلای فرهنگ جامعه صرف کرده‌اند.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام محمد رومیانی نیز با بیان احادیث و روایات در تکریم از بازنشستگان به ایراد سخنرانی پرداخت.

در پایان به رسم یادبود هدایایی تقدیم این عزیزان شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*