به مناسبت روز زن از بانوان همکار در اندرزگاه نسوان خرم آباد تجلیل شد مدیرکل زندان های لرستان : هدف والا و انسانی سازمان زندان های کشور ؛ بازپروری زندانیان است .

مدیرکل زندانهای لرستان همزمان با ایام مصادف با میلاد پرسعادت حضرت فاطمه (س) با حضور در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی خرم آباد در مراسم جشنی که به همین مناسبت در حال برگزاری بود شرکت کرد .
کشوری در این مراسم ضمن برشمردن برخی ویژگیهای حضرت فاطمه سلام الله علیها ؛ وی را برجسته ترین بانو و الگوی زنان در طول تاریخ عنوان کرد .
وی تصریح کرد : حضرت فاطمه در همه ابعاد زندگی یک الگو و نمونه تمام عیار است که توانسته با پرورش فرزندانی بی نظیر تمام تاریخ بشریت را تغییر دهد .
مدیرکل زندانهای لرستان اضافه کرد : بدون شک الگوی مطلق زنان در همسرداری ، مددکاری ، حضور سیاسی و عبادی در امور اجتماعی ، پاسداری از حریم ولایت و نقش مادرانه کسی جز حضرت فاطمه نمی تواند باشد .
وی افزود : اولین مددکار الهی دنیا بی بی فاطمه بوده و اتفاقا اگر در زندانبانی امروز مفتخر به انجام کار مددکاری هستیم به دلیل الگو قرار دادن شخصیت مددکار این بانوی بزرگوار است .
این مقام مسئول خطاب به مددجویان گفت : در زندانبانی اسلامی متأثر از سیره انبیاء به شما بعنوان یک زندانی نگریسته نمی شود بلکه جایگاه شما بعنوان یک انسان همیشه مورد تکریم خواهد بود .
وی بیان داشت : تمام تلاش سازمان و همکاران ما از اجرای برنامه های اینچنینی برای این بوده که شما بتوانید به مسیر بازیابی نقش اصلی خود بعنوان یک بانوی مسلمان بازگردید .
عضو شورای قضایی استان ضمن تأکید بر بازپروری زندانیان بعنوان هدف عالی و نهایی سازمان خاطرنشان کرد : شما باید از این فرصت حبس بعنوان یک مرحله بسیار مهم در زندگیتان به تدبر و اندیشیدن به همه ابعاد زندگی اجتماعی و شخصیتی خود پرداخته و تصمیمی بنیادی را برای بازگشتی شرافتمندانه به آغوش خانواده و جامعه اتخاذ نمایید .
وی خطاب به همکاران این اندرزگاه نیز بیان داشت : این فرصت مددکاری و مراقبت یک اتفاق بی نظیر در زندگی شماست که می تواند زمینه های رشد و تعالی را نیز فراهم سازد .
کشوری تصریح کرد : لازم است ضمن بهره گیری از این فرصت همه تلاش خود را برای اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی بکارگرفته و زمینه های بازیابی شخصیتی مددجویان را فراهم سازید .
در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از همکاران اندرزگاه نسوان تقدیر بعمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*