تاکید مدیر کل زندانهای لرستان بر تشکیل حلقه های فعال بسیج بصورت عملی در زندانهای استان

جلسه شورای بسیج پایگاه مقاومت شهید نواب صفوی زندانهای لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۴/۱۹ جلسه شورای بسیج زندانهای لرستان با حضور مدیر کل و کلیه اعضا در سالن جلسات اداره زندانهای استان برگزار شد.

رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان در ابتدای جلسه ضمن اهمیت نقش بسیج در ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اذعان داشت : از بدو تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (مدظله العالی) تا کنون ، الحق و الانصاف بسیج یار و یاور انقلاب و نظام بوده است.

محمدی اصل تصریح کرد : مگر می شود نقش بسیج را در ۸ سال دفاع مقدس انکار کرد؟

مگر در وقایع مهم انقلاب ، راهپیمائیها ، حوزه های عمرانی ، بهداشتی ، سیاسی ، دینی و …. می شود نقش بسیج را انکار کرد ؟

مگر می شود نقش بسیج را در مبارزه با جنگ نرم که امروزه مرسوم شده و دشمن بوسیله دست آوردهای علمی خود در لایه های مختلف جامعه رسوخ پیدا کرده است را انکار کرد؟

لذا به تبع آن در ادارات خصوصا زندانها تا حد ممکن باید فعالیتهای بسیج را توسعه دهیم ، البته بهیچوجه نمی خواهم که این فعالیتها و عضو بودن نمادین باشد ، چرا که بسیجی بودن به گفته مقام معظم رهبری باید به یک فرهنگ تبدیل شود.

مدیر کل زندانهای لرستان در ادامه تاکید کرد : فعالیتهای بسیج و حلقه صالحین در زندانها باید توسعه یابد و در واقع بین کارکنان نهادینه شود.

محمدی اصل افزود : روزانه در فضای کار در قالب گروههای مختلف چند نفره بحث هایی صورت می پذیرد که خیلی از آنها را می شود در بستر حلقه های صالحین گنجاند .بعنوان مثال : در واقعه سیل اخیر لرستان دغدغه همه مردم اعم از دولتی ، حکومتی و مردمی این موضوع بود و به تبع آن بحث سیل بحث داغ روز بود لذا می شد همین بحثها را ساماندهی کرد و در راستای سیاستهای حلقه های صالحین ثبت و ضبط کرد.

مدیر کل زندانهای لرستان در خاتمه سخنانش بیان کرد : مسئول بسیج اداره کل باید با توجه به حجم زیاد برنامه های بسیج در زندانها نسبت به ثبت و ضبط و ارسال به موقع آن به مرکز بسیج استان دقت نظر و تلاش بیشتری داشته باشد.

در ادامه جلسه کلیه اعضا پس از ابلاغ برنامه های سازمانی توسط مسئول پایگاه شهید نواب صفوی اداره کل نظرات ، پیشنهادات و شرح عملکرد سال ۹۷ خود را به سمع و نظر مدیر کل رساندند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*