تبیین برنامه های دهه فجر توسط مدیرکل در شورای امر به معروف و نهی از منکر زندانهای لرستان

تبیین برنامه های دهه فجر توسط مدیرکل در شورای امر به معروف و نهی از منکر زندانهای لرستان

محمدی اصل : انقلاب اسلامی ایران ملجاء مردم ستمدیده دنیاست

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل زندانهای استان با حضور مدیر کل،معاونین،مسئولین حفاظت و اطلاعات و بازرسی و سایر روسای ستادی در اتاق جلسات اداره کل برگزار شد.
در این جلسه که دستور کارش تبیین و برنامه ریزی برنامه های فرهنگی زنداندانها در دهه فجر بود با سخنان رضا محمدی اصل مدیر کل آغاز بکار کرد.
محمدی اصل ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن ایام ا… دهه فجر و نیز تسلیت ایام سوگواری بانوی آب و آیینه فاطمه زهرا (س) عنوان کرد:۱۲ بهمن آغاز حیاتی نو برای احیای اسلام ناب محمدی در کشور عزیزمان بود و نباید بگذاریم این چراغی را که امام راحل روشن کرد و برای ما نشان دهنده مسیر بوده و هست به خاموشی بگراید.
مدیر کل زندانهای لرستان تصریح کرد:انقلاب ما نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج کشور طی این چهل سال ملجاء مردم ستمدیده جاان بوده است.
وی در راستای تبیین برنامه های اجرایی در سطح زندانها بر اساس ابلاغ سازمان متبوع تاکید کرد:ما باید دستاوردهای انقلاب خصوصا عملکرد سازمان زندانها را در این ایام تشریح کنیم و ضمن مقایسه آن با دوران پهلوی ،پیشرفت و حرکت رو به جلوی آنرا برای همگان به تصویر بکشیم.
محمدی اصل خاطر نشان کرد:باید تا می توانیم برنامه های دهه فجر را پر رنگ تر از هر سال برگزار کنیم و با ارتقای روحیه نشاط در بین کارکنان با برگزاری برنامه های شاد و مفرح و استفاده از روحانیون برجسته استان در این جشنها استفاده بهینه کنیم و در پایان این دهه با حضور حداکثری خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن بار دیگر بیعت خود را با رهبرمان تجدید کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بزنیم.
در ادامه این جلسه سای اعضاء نقطه نظرات خود را در خصوص هر چه با شکوه برگزار کردن جشن دهه فجر در زندانهای استان و اقامه نماز برای گروههای هدف (مددجویان،سربازان و کارکنان) ارائه نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*