تشکیل جلسه مسئولین شهرستان الیگودرز به منظور تامین رفاهیات شب عید خانواده مددجویان

تشکیل جلسه مسئولین شهرستان الیگودرز به منظور تامین رفاهیات شب عید خانواده مددجویان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۲/۹ سرلک رئیس زندان الیگودرز میزبان شماری از مسئولین شهرستان الیگودرز بود.
در این روز صالحی دادستان شهرستان الیگودرز ، لونی رئیس هلال احمر ، پولادوند رئیس بهزیستی ، بسحاق شهردار الیگودرز ، حاجعلی مدیرعامل و قاضی و فتحی از معتمدین انجمن حمایت از خانواده زندانیان به منظور رفاه بیشتر و تدارک مایحتاج شب عید مددجویان و خانواده هایشان در سال جدید به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شایان ذکر است مقرر گردید با کمک انجمن حمایت از زندانیان بسته های مواد غذایی و شیرینی ، آجیل و میوه شب عید تهیه و به خانواده مددجویان اهداء گردد.
صالحی دادستان الیگودرز ضمن استقبال از رویکرد این جلسه و مفاد آن افزود : با نظر به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و با هماهنگی هایی که با زندان صورت خواهد گرفت به همه زندانیانی که واجد شرایط باشند مرخصی نوروزی اهدا تا در این ایام شاد و مفرح در کنار خانواده های خود بتوانند روزهای خوبی رقم بزنند.
در ادامه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین تصریح کرد : اداره زندان الیگودرز در روزهای سخت و دشوار همیشه سعی خود را بر این نهاده که در کنار خانواده زندانیان کاری انجام دهد تا آنها خلع پیش آمده در خانواده را کمتر احساس کنند لذا به حول قوه الهی و کمک خیرین و بعضی ارگانها امسال نیز هدف این است که در این روزهای پایان سال که خانواده های مددجویان در غیاب مرد خانواده به مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند با تهیه بسته های حمایتی و اعطای مرخصی های نوروزی لحظات شادی را برای آنها رقم بزنیم و در این شادی با آنها سهیم باشیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*