تقدیر از رئیس اداره سواد آموزی الیگودرز توسط سرلک رئیس زندان

سرلک : آموختن سواد به زندانیان و خانواده آنان با توجه به آسیب پذیر بودنشان از اهمیت و اجر ویژه ای برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی زندانهای لرستان به بهانه روز معلم و با دعوت سرلک رئیس زندان از پازیار رئیس اداره سواد آموزی شهرستان الیگودرز به پاس زحمات و تلاشهایی که در آموزش و سواد آموزی زندانیان ارائه کرده با اهداء لوحی تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم سرلک ضمن تبریک روز معلم و اشاره به زحمات و تلاشهای معلمان و دلسوزان این مرز و بوم اظهار داشت : معلمی از مشاغل مهم و تاثیر گذار در آینده هر مملکتی بحساب می آید لذا در جمهوری اسلامی ایران علیرغم همه مظلومیتی که معلمان ما دارند خدا رو شکر این نقیصه نتوانسته بر اراده بزرگ آنها که همانا تربیت فرزندانی با علم و دانش است کم کند.

سرلک افزود : زندان الیگودرز هم توانسته با همکاری و تلاشهای مضاعف اداره سواد آموزی شهرستان جهش خوبی در با سواد کردن زندانیان بی سواد و کم سواد انجام دهد واین محقق نمی شد مگر به مدیریت جهادی برادر پازیار رئیس اداره سواد آموزی شهرستان الیگودرز .

در ادامه پازیار رئیس نهضت سواد آموزی الیگودرز خاطر نشان کرد : رسالت بنده و همکارانم آموختن سواد به افراد بی سواد و کم سواد است از اینروی با توجه به شرایط زندانیان بعنوان قشر آسیب پذیر جامعه وظیفه ما سنگین تر و مهم تر می شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*