جلسه‌ رئیس‌ زندان‌ با اعضا‌ی شورای‌ شهر دورود

جلسه‌ رئیس‌ زندان‌ با اعضا‌ی شورای‌ شهر دورود
رئیس و چند تن از اعضای شورای شهر دورود از فضای بیرونی زندان آن شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان لرستان روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۷/۲۴ رئیس و اعضای شورای شهر دورود از محیط بیرونی زندان آن شهرستان بازدید کردند و در پایان این بازدید جلسه ای با حضور رئیس زندان برگزار شد. نصیریان‌ رئیس زندان ضمن‌ خیرمقدم‌ به‌ میهمانان‌ هدف از این جلسه را اینچنین تشریح کرد: زندانها شهرهای کوچک در دل شهرهای بزرگ هستند به هین معنی که مددجویان به اجبار مجبورند که مدتی از عمر خود را بعنوان مجازات در حبس باشند از اینروی بنوعی اقامت آنها طولانی مدت است ، پس لازم است که آنها و خانواده هایشان نیز از حقوق شهروندی بهره مند شوند.
رئیس زندان از خانم حاجیوند رئیس شورای شهر دورود درخواست کرد که جهت رفاه‌ حال‌ خانواده‌های‌ مددجویان‌ و کارکنان انجام عملیات زیرسازی‌‌ و آسفالت‌ پارکینگ‌ عمومی‌ و مبلمان‌ داخل و پیرامون زندان را انجام‌ شود.
سرکار خانم‌ حاجیوند‌ رئیس‌ شورای‌ شهر نیز بیان‌ کرد‌ : خدمات‌ شهری‌ باید‌ شامل‌ حال‌ زندانیان هم شود تا افراد‌ نیازمند‌ هم از آن‌‌ بهره‌مند‌ شوند.
در پایان‌ جلسه نصیریان‌ از رئیس‌ شورای شهر؛شهردار و رئیس‌ اداره راهسازی‌ بخاطر شروع‌ به‌کار سریع‌ این‌ پروژه‌ تشکر کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*