جلسه امنیتی ریاست زندان بروجرد با رئیس پلیس پیشگیری انتظامی بروجرد در آستانه نوروز ۹۸

جلسه امنیتی ریاست زندان بروجرد با رئیس پلیس پیشگیری انتظامی بروجرد در آستانه نوروز ۹۸

معتقد : تعامل وهمکاری خوب نیروی انتظامی با زندان باعث بالارفتن سطح آمادگی زندان در برابر تهدیدات شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در راستای تعاملات سازمانی و به منظور ارتقاء سطح همکاری ، بویژه پیشگیری از حوادث احتمالی چهارشنبه سوری و ایام نوروز ۹۸ و ایام تعطیلات ، جلسه تعامل وهم اندیشی رئیس زندان مرکزی با سرهنگ گودرزی رئیس پلیس پیشگیری شهرستان بروجرد و سرگرد کریمی جانشین کلانتری ۱۴ اندیشه برگزار شد.

در این جلسه که در دفتر جلسات زندان برگزار شد ، معتقد رئیس زندان بروجرد با عرض خوش آمد گویی و تبریک ویژه به فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و همکارانشان به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۸ از همکاری و تعامل همیشگی نیروی انتظامی بروجرد با زندان تشکر کرد.
احمد معتقد افزود : تعامل و همکاری خوب نهادهای امنیتی و قضایی شهرستان با زندان باعث کاهش تخلفات و بالا رفتن سطح آمادگی زندان برای مواجهه با خطرات احتمالی و بلایای طبیعی به ویژه در ایام نوروز خواهد شد.
سرهنگ گودرزی نیز ضمن ابراز خرسندی و تبریک به مناسبت فرارسیدن بهار طبیعت به رئیس وکارکنان زندان بروجرد با اشاره به تعامل دوسویه نیروی انتظامی و زندان بروجرد گفت : این سطح از تعامل و همکاری لازمه ایجاد نظم و امنیت و اقتدار پایدار در سطح زندان می شود.
وی قول مساعد داد که در ایام نوروز اکیپ های گشت کلانتری ۱۴ حضور مستمر در منطقه داشته و در مواقع ضروری با هماهنگی مسئولین زندان اقدامات لازم را جهت برقراری نظم و آرامش در حوزه استحفاظی و محیط بیرونی زندان انجام دهند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*