جلسه رئیس زندان و رئیس جهاد کشاورزی الیگودرز با مدیرعامل بنگاه تعاون زندانیان لرستان

جلسه رئیس زندان و رئیس جهاد کشاورزی الیگودرز با مدیرعامل بنگاه تعاون زندانیان لرستان

ایجاد اشتغال و احیاء زمینهای طرح طوبی با کاشت درختان گوناگون با همکاری بنیاد تعاون زندانیان لرستان و زندان و جهاد کشاورزی الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در راستای ایجاد اشتغال و با دعوت رئیس زندان الیگودرز ، مدیرعامل بنگاه تعاون زندانیان استان و رئیس جهادکشاورزی شهرستان الیگودرز جهت تعامل بیشتر و احیاء زمینهای ۵۰ هکتاری طرح طوبی در آن شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
بر اساس همین گزارش فرزادی مدیر عامل بنگاه تعاون در خصوص زمینهای طرح طوبی پیشنهادهایی به رئیس جهاد کشاورزی الیگودرز ارائه داد که مساعدت در امر اهداء نهال در ایام درختکاری از نمونه آنها بود. سپس غلامی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان الیگودرز نیز پس از مثبت ارزیابی کردن فعالیتهای زندان الیگودرز در ایجاد زمینه اشتغال برای زندانیان قول مساعد داد در زمان درختکاری نسبت به اهدای درخت همکاری لازم صورت پذیرد تا زمینهای طرح طوبی با کاشت نهال درختان گوناگون مفید و مثمر ثمر گردند.
در خاتمه سرلک رئیس زندان ضمن تقدیر و تشکر از حضور آن دو عزیز، خروجی جلسه را بسیار مفید ارزیابی کرد و افزود: اگر به نحوی احسن از زمینهای طرح طوبی استفاده گردد بهره برداریهای قابل توجهی از آنها خواهیم داشت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*