جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان

معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای لرستان : مستند سازی گواه فعالیتهای انجام شده است

جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان با موضوع ثبت فعالیتهای حوزه نماز در سامانه سجاده با حضور کلیه اعضاء در سالن جلسات زندانهای لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۸/۴/۱۲ جلسه ستاد اقامه نماز زندانهای استان با حضور محمدحسین نظری پور معاون سلامت و اصلاح و تربیت ، حسین غلامی چگنی رئیس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد ، حجت الاسلام واعظی دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل و مسئولین فرهنگی زندانهای استان در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه واعظی دبیر ستاد اقامه نماز زندانها به تشریح دستور العمل ابلاغی سازمان متبوع در خصوص ثبت فعالیتهای حوزه نماز در سامانه سجاده پرداخت و از مسئولین فرهنگی زندانها خواست تا در اسرع وقت نسبت به ثبت مستندات حوزه نماز زندانها در سامانه مذکور تمام تلاش خود را بکار بندند.

در ادامه حسین غلامی چگنی مسئول اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد زندانهای استان ضمن ابراز اطلاع از مصائب کار در زندان خصوصا فعالیتهای فرهنگی اظهار داشت : طی ارزیابی بعمل آمده از زندانهای شهرستان خرم آباد علیرغم کارهای زیاد و بزرگی که در زندانها ، خصوصا در حوزه فرهنگی و نماز انجام شده است اما متاسفانه در زمینه مستند سازی آنچنان که باید و شاید کاری انجام نشده است.

غلامی چگنی افزود : از دیگر نکاتی که کمتر به آن توجه شده است عدم ثبت صورتجلسات و اجرای مصوبات است از اینروی برای اینکه از منابع موجود بهتر استفاده کنیم نیاز است نسبت به ثبت و انعکاس فعالیتهای انجام شده در سالجاری با جدیت بیشتر تلاش کنیم.

محمد حسین نظری پور معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای لرستان در ادامه پس از استماع کلیه نظرات و مشکلات اعضای ستاد بیان کرد : بخش اعظمی از کار زندانبانی فعالیتهای فرهنگی است لذا کاملا واقفم که شما عزیزان چه سختیهایی را متنمل می شوید.

نظری پور تصریح کرد : با نظر به پیشنهادات و مشکلات مطرح شده توسط عزیزان معطلع شدم که بعضی از این مشکلات توسط روسای زندانها قابل حل است و برخی دیگر را نیز به مدیر کل محترم منتقل می کنم و قطعا قول می دهم که نسبت به رفع این مشکلات تمام تلاشم را بکار بندم.

معاون سلامت تاکید کرد : مستند سازی گواه فعالیتهای انجام شده در حوزه های مرتبط است لذا کلیه مسئولین فرهنگی زندانها باید نسبت به ثبت مستندات موجود با دقت بیشتری اقدام کنند.

وی افزود : هر گونه قصور و کوتاهی در ثبت امور محوله قابل بخشش نیست ، چرا که اهمال یک نفر کلیه زحمات یک دستگاه استانی را تحت شعاع قرار می دهد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*