جلسه شورای اقامه نماز کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار گردید.

جلسه شورای اقامه نماز کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار گردید

جلسه شورای اقامه نماز کانون اصلاح و تربیت لرستان در مورخ ۹۸/۲/۳ با حضور دبیر ستاد اقامه نماز زندانهای لرستان حجت الاسلام واعظی و اعضای این ستاد در محل دفتر ریاست این مجموعه برگزارگردید .
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان ، بهلولی ریاست کانون اصلاح و تربیت لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه مخاطبین اصلی کانون نوجوانان هستند گفت: در کانون بیشتر فعالیتها برای کودکان و نوجوانان انجام می گیرد و آنها را با روش های مستقیم و غیرمستقیم به نماز خواندن تشویق می کنیم تا بتوانیم قدم مثبتی برای آنها در راستای نماز و قرآن برداریم.
در ادامه جلسه حجت الاسلام رومیانی مسئول فرهنگی کانون و دبیر ستاد اقامه نماز کانون اصلاح و تربیت لرستان سخنان خود را با درود و سلام به پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و خاندان مطهرش آغاز نمود و به خلقت جهان و تسبیح گویی انسان اشاره کرد و اینکه نماز اصل و اساس همه عبادتهاست و آیات فراوانی در این مورد وجود دارد که باید قدردان و شکرگزار خداوند باشیم و نماز را در شکل گسترده آن اقامه نماییم .
وی گفت: در کانون اصلاح و تربیت لرستان همه ما در حد توان باید سعی کنیم زمینه و بستر لازم برای شرکت در نماز را فراهم کنیم و همه موانع و مشکلات را برداریم .
در پایان ضمن بررسی موانع و مشکلات حجت الاسلام واعظی قول مساعد داد که جهت رفع موانع و مشکلات پیگیری های لازم را بنماید و مقرر گردید نسبت به برگزاری دوره آموزشی عقیدتی و نماز و قرآنی ویژه مددجویان و سربازان همچون سال گذشته برنامه ریزی و اقدام مناسب صورت گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*