جلسه مدیر کل با مددکاران و کارکنان مراقبت بعد از خروج زندانهای استان لرستان

محمدی اصل عنوان کرد : یکی از مهمترین مسئولیت های زندانبانی پست مددکاری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۴ رضا محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان در سالن اجتماعات اداره کل با مددکاران و کارکنان مراقبتهای بعد از خروج زندانهای استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل زندانهای لرستان ضمن خوش آمدگویی و تبریک فرارسیدن ایام مبارک ماه رمضان بیان کرد : زندان مکانی است که تا افرادی از جامعه منفک شده و وارد این محیط می شوند ، آن افراد و خانواده اش بر این باورند که زندان آخر دنیاست و تنها امید این مددجویان بعد از خدا به کارکنان زندان علی الخصوص مددکاران است ، چرا که شخصی بعنوان مددجو با هر جرمی زمانی که گرفتار شود یا توان دفاع از حقوق خود را ندارد و یا بلد نیست لذا اینجاست که مددکار ورود پیدا کرده و مشکل مددجو را حل می کند.

محمدی اصل خاطر نشان شد : البته باید بگویم از من محمدی اصل بعنوان مدیرکل تا معاونین اداره کل تا روسای زندان و حتی کلیه کارکنان قبل از اینکه به امور اداری محوله بپردازیم نیاز است که مددکاری در اولویت کاری ما باشد.

وی افزود : یکی از ارکان توسعه امر زندانبانی و عوامل کاهش جمعیت کیفری مددکاری است ، پس نیاز است مددکاران عزیز با عشق و علاقه وافر وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

مدیر کل زندانها در پایان سخنانش با اعلام رضایت از عملکرد مددکاران زندانهای استان خاصه زندان بروجرد و اردوگاه حرفه آموزی خرم آباد از آنان تقدیر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*