جلسه مدیر کل زندانهای استان با رئیس جهاد دانشگاهی لرستان

جلسه مدیر کل زندانهای استان با رئیس جهاد دانشگاهی لرستان

دکتر دهقانی رئیس جهاد دانشگاهی لرستان با محمدی اصل مدیر کل زندانهای لرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در این نشست محمدی اصل مدیر کل زندان های استان ضمن خیرمقدم گفت:زندانی زائیده زندان نیست و همه نهادهای مختلف فرهنگی و اجتماعی باید به زندانی کمک کنند تا مسیر بازگشت سالم را پیدا کند.
وی افزود:با همکاری جهاد دانشگاهی می توانیم فعالیت های خوبی در زمینه اشتغال و حرفه آموزی ،آموزش و فعالیت های تحقیقاتی داشته باشیم.
محمدی اصل با تاکید بر ضرورت و تاثیر حرفه آموزی و فعالیت های فرهنگی و نقش آنها در کاهش آسیب های اجتماعی بیان داشت : این آموزش ها با پر کردن اوقات فراغت زندانیان و ایجاد انگیزه و درآمد برای آنها عوامل آسیب زا را بی اثر خواهد کرد و نقش مهمی در عدم بازگشت مجدد زندانیان به زندان دارد.
دکتر دهقانی رئیس جهاد دانشگاهی لرستان نیز در این نشست گفت:جهاد دانشگاهی نهادی عمومی غیر دولتی است که منابع مالی اش را خودش تامین می کند.
وی افزود:این نهاد دارای فعالیت های آموزشی ،پژوهشی ،فرهنگی و فناوری است که در استان در حوزه های مختلف کارهای خوبی انجام داده است.
دهقانی تصریح کرد : سالانه ۱۵هزار نفر در دوره های مختلف آموزشی کوتاه مدت این نهاد شرکت می کنند و این نهاد با چنین ظرفیت گسترده ای می تواند بخشی از نیازهای زندانها را رفع نماید و نقش خود را در قبال زندانیان به عنوان اقشار آسیب پذیر جامعه و توانمندسازی آنان به درستی انجام دهد.
عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی لرستان گفت:آماده همکاری با زندانهای استان هستیم.

در این نشست بیرانوند معاون فناوری و عبدی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی لرستان و دکتر روشن پور رئیس اداره فرهنگی ،یعقوبی مسئول اشتغال و حرفه آموزی ،دالوند کارشناس تربیت بدنی،حسنوند کارشناس فعالیتهای مردم نهاد و یعقوبی رئیس مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای لرستان نقطه نظرات خود را در خصوص نحوه تعامل و همکاری دو دستگاه بیان کردند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*