جلسه مسئولین شهرستان الیگودرز با هدف حمایت از خانواده زندانیان

جلسه مسئولین شهرستان الیگودرز با هدف حمایت از خانواده زندانیان

سرلک تصریح کرد : زندان الیگودرز همه تلاشش را در خصوص را در خصوص تامین خواسته های بحق خانواده زندانیون بکار می بندد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان-روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۲/۱۰ جلسه حمایت از زندانیان الیگودرز با حضور مسئولین شهرستان کشکولی فرماندار ,صالحی دادستان , بسحاق شهردار ,ماهرو بختیاری رئیس کمیته امداد و حاجعلی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان الیگودرز در دفتر رئیس زندان برگزار شد.

این نشست که در خصوص رفع نواقص و شناخت مشکلات خانواده زندانیان اقامه می شد ، حضار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شایان ذکر است به منظور اشتغال و کمک به خانواده های مددجویان و علی الخصوص زنان سرپرست خانواده کشکولی فرماندار الیگودرز قول مساعدت و همکاری در خصوص پرداخت  وامهای خود اشتغالی ، البته با همکاری بهزیستی الیگودرز را داد.

صالحی دادستان شهرستان نیز اظهار داشت : نیت دستگاه قضایی این است که با زندانیانی که واجد شرایط هستند در جهت خدمت به خانواده هایشان در زمینه مرخصی و یا آزادی همکاری و مساعدت بیشتری صورت پذیرد.

در خاتمه سرلک رئیس زندان الیگودرز ضمن خیر مقدم به مدعوین بیان کرد: زندان الیگودرز همه تلاش خود را در راه رسیدن به اهداف و خواسته های به حق خانواده زندانیان بکار بسته و به حول قوه الهی در این راه خدمات خوبی نیز ارائه داده است .

حسن ختام این نشست تقدیر از کارمند مهدی توکلی به دلیل خدمات و فعالیتهایش در جهت اخذ رضایت شکات زندانیان و همچنین خدمت به خانواده مددجویان بود که با اهداء لوح سپاس و کادویی به رسم یادبود انجام شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*