جلسه هم اندیشی مدیر کل زندانهای لرستان با مسئولین حفاظت و بازرسی های اداره کل و زندانهای تابعه

محمدی اصل تصریح کرد : نیروهای حفاظت و بازرسی تنها در سایه وفاق و همدلی است که می توانند بر چالشها فائق آیند.

جلسه هم اندیشی مدیر کل زندانهای لرستان با مسئولین حفاظت و اطلاعات و بازرسی اداره کل و زندانهای تابعه در محل سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای لرستان در ابتدای این جلسه  رضا محمدی اصل مدیر کل ، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و تقدیر از کارکنان ادارات حفاظت و بازرسی خواستار بالا بردن دقت و توجه هر چه بیشتر آنها شده و تاکید کرد : باید به مسائل زندان و زندانبانی در داخل و خارج از زندانها علی الخصوص بحث اعزام و بدرقه دقت بیشتری شود.

محمدی اصل با گوشزد نمودن توصیه های حفاظتی و امنیتی به مسئولین واحدهای نظارتی ، وفاق و همدلی هر چه بیشتر نیروهای حفاظت اطلاعات و بازرسی زندانها را عاملی برای فائق آمدن بر چالشهای امر زندانبانی دانست.

در ادامه امین القاصی مهر رئیس اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای لرستان نیز طی سخنانی در خصوص توصیه ها و هشدارهای حفاظتی تاکیدات و ارشاداتی نسبت به وظایف محوله عنوان نموده و جهت ارتقاء و بالا بردن امنیت بیشتر در سطح زندانهای استان نکاتی را یاد آور شد.

وی همچنین به ارائه عملکرد یکساله اداره حفاظت و اطلاعات زندانهای استان پرداخت که خوشبختانه مورد تقدیر و توجه مدیر کل قرار گرفت.

در خاتمه به کلیه روسای حفاظت اطلاعات و بازرسی زندانهای استان توسط مدیر کل لوح تقدیر و کارت هدیه اهدا شد.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*